Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mik azok az "extrák" amiket...

Mik azok az "extrák" amiket megvennél, ha új helyre kellene költöznél és csak a nagyon alap cuccok vannak meg?

Figyelt kérdés

Nyakatekert kérdés után pontosítok:

Nem rég költöztem a barátnőmhöz és 1-2 dologból újat kell(ett) venni, illetve az én ízlésemhez is próbáljuk alakítani a környezetet.


Valamelyik nap meglátogattam egy vándor vásárt kicsit körbe akartam nézni és megláttam egy kerámia serpenyőt és megvettem, miután kipróbáltam a másik két serpenyő szinte már a kukában is volt (azóta tervezem, hogy amit lehet (legalább) kerámia bevonattúra cserélem).


Továbbá szeretnék még papírzsepi tartót és szerintem még egy csomó apróságot.


Röviden: Mi az az apróság ami a ti életeteket könnyebbé tette és minden háztartásba ajánlanátok?


2015. jan. 21. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudom,milyen felszereltségű a konyha,de konyhai eszközök mindenképp.vízforraló-mert teafüggő vagyok.

én is nemrég költöztem,egy muffin forma kéne:D


nálam inkább személyes dolgok,ruhák amik nem hiányozhatnának,pl a fürdőköpenyem,mamuszom:D

2015. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vízforralón is gondolkodtam, de inkább tűzhelyen csináljuk a teát. (de legalább eszembe juttattad az elektromos kávéfőzőt!)

Muffin formát meg kell érdeklődnöm, de az is jó ötlet.

Mamuszt itt kaptam életemben először és csak az erkélyen használom.

2015. jan. 21. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Először én is listázni akartam, aztán rájöttem, hogy ami kell, arra úgyis rájövök, hogy meg kell venni :D
2015. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtem a listát, mert jobb egy körben mindent megvenni. S nem a muffin sütés közben rájönni h nincs hozzá forma :D
2015. jan. 23. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Dolce gusto kapszulás kávéfőző.

Használtan vettem, szerintem külföldi lomos cucc.

Ünnepnapokon vagy amikor vendégek vannak, azzal készítek kávé különlegességet.

2015. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!