Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy képesek unatkozni otthon...

Hogy képesek unatkozni otthon az emberek az internet korában?

Figyelt kérdés
Rengeteg ismerősöm mondja, hogy unja otthon magát. Ezt nem tudom elképzelni. Egyszerűen másodpercekre és karnyújtásnyira van mindenféle tudásanyag, film, játék, bármelyik ismerőssel való kommunikáció.

2018. márc. 22. 03:41
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Szomorú, tehát a te ingerküszöbödhöz elég a fenekeden ülni...
2018. márc. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Aki unatkozik, önmagát únja.

Az üres fejűnek az internettől sem lesz tele ésszel koponyája.

Amiről tud, hogy meg kéne csinálni, arra lusta, amiről nem tud (még), azt nem keresi.

A leírottaim alapján a kérdezett réteg bizony unatkozhat.

2018. márc. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Én képtelen lennék unatkozni, nagyon is örülnék, ha többet lennék otthon, de nem az internet miatt. Normális könyvet is lehet olvasni, vagy még ezer más dolgot csinálni.
2018. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy dzoktam hogy egyik kézben a telefon . Közben megy a tv. A laptopon meg filmet keresgélek amit megnézhetnék. És mindemellett halálra unom magam. Miért elképzelhetelen ez. Sz internetet is meg lehet unni. A tél elején két hónapigbelmegy hogy csak heverészik az ember netezikbtvzik. Na de mindennek van határa. Legszivesebben reggeltőlbestig kint lennék. Metszeni kelleneva gyümölcs fákat szőlőt. Fűrészelni a jövő évi tüzelőt . És persze menni horgászni.
2018. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

"karnyújtásnyira van mindenféle tudásanyag,"

Aztán idejönnek a gyakorikérdésekre és akkora épületes baromságokat kérdeznek, hogy az ember kiszalad a világból

2018. márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezt az ellenséges, dehonesztáló stílust nektek oktatják valahol?:D

Nyilván nem csak itthon ülök 0-24. Viszont arra célzok, hogy gyakorlatilag olyan mintha egy könyvtárban élnénk. Szóval az embernek a négy fal között is számtalan lehetőség adott. Én van hogy kiválasztok egy bizonyos történelmi korszakot, eseményt vagy személyt és beleásom magam. E-könyvek, Wikipédia, történelmi portálok, fórumok. Ezzel napok is elmehetnek. Apropó e-könyvek. Nem látok érdemi különbséget a könyv olvasás és az e-könyv olvasás között.

Mégis mi ebben az egészben az épületes baromság? Szomorú, hogy egyeseknek már kín magukban eltölteni egy kis időt az otthonukban.

2018. márc. 22. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kín de tavaj október óta már kicsit túlzás. Március 22 van
2018. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már metszenék veteményeznék. Horgásznék. Mennék fémkeresőzni hogy az álltalad említett tudást történelmet kézzelfoghatóan is lással.
2018. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Azok szoktak leginkább unatkozni otthon, akik letudják az iskolát vagy a munkahelyet, aztán a nap fennmaradó részében egy szalmaszálat sem tesznek keresztbe. A hétvégéjük teljesen üres.

A net csak akkor szórakoztató, ha a napi kevés szabadidődet használod rá. De ha rengeteg a szabadidőd, akkor a netet is meg tudod unni egy pár nap után.

2018. márc. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!