Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől zavaros, fehér a csapvíz?

Mitől zavaros, fehér a csapvíz?

Figyelt kérdés

Már 1-2 hete fehér víz folyik ki a csapból.Eddig arra gondoltam, hogy biztos klórozzák a vizet és attól lehet, de az elmúlt pár napon belül, de ez nem.:S

Lehet, hogy valami baktériumok vannak a vízben, vagy levegős a rendszer?


2010. jún. 12. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk egy pohárba töltesz vizet, akkor pár perc mulva elmúlik a fehérség, vagy továbbra is ilyen marad?
2010. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, utána is ilyen marad elég sokáig.:S Amikor klórozták a vizet akkor kiengedtem a csapot egy fél percig és utána már nem volt olyan a víz,de most nem múlik el a fehérség.

És a pohárból se múlik el olyan gyorsan.

2010. jún. 12. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
mindig klórozzák az ivóvizet ...nyilván most kicsit több klór van benne a meleg miatt, de határérték alatt van, igyad nyugodtan
2010. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zeiksz válasza:
Nekem erre azt mondták, hogy sok az oldott oxigén benne, hagyjam állni és akkor elmúlik - ha mégsem, akkor meg a kálcium sok benne, amit ha nem épít be a szervezet, akkor kipisiled. Szóval elvileg nem káros.. ettől még undorító, hisz egy pohár vízen nem látsz keresztül az már gáz LOL.
2011. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!