Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelházban mennyire zavaro?

Panelházban mennyire zavaro?

Figyelt kérdés
van egy 2.1 es melyladam meg ket kishangszoro melle amit sehogy sem tudok kihasznalni mert panellaksaban lakom.azert hasznalni tudom csak nem tudom mien hangeron mert a lenyeg hogy ne zavarjon masokat mert nem tudom ha pl beszedhangeron hallgatom az mennyire hallatszik az (a panel amiben lakunk ugy van hogy kozepso lakas es a konyhaba van kialakitba szobam szoval meg a fal utan is 2 szoba a mienk aki jobban tudja annak sopron jerevani panel csak amerikai konyha lett igy enyem a konyha)meg azt is hozza tennem hogy a szomszedok lehet kicsit megertobbek lennek mert mind a 2 szomszed napi szinten uvilteti a zenet hangosan. szerintetek beszedhangeron vagy annal kicsi hangosabban mennyire zavaro?

2018. máj. 3. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem beszed hangerovel nem lehet zavaro a masiknak, mert ennyire hangosan meg a tv is szol, akkor meg mi a kulonbseg? probald ki, legfeljebb szolnak.
2018. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk én a két mellettem lévő szomszédra nem igazán lennék tekintettel, mivel ők sincsenek rátok.

A mélynyomó szokott hallatszani, akkor is, ha halkan hallgatod, erre számíts. És lehet, hogy éppen a fenti, vagy a lenti szomszédot fogja zavarni.


Szerintem kapcsold be és utána kérdezd meg a fenti-lenti szomszédokat, zavarja-e őket.

2018. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat igazabol felsoszemszed nincs az also meg nem hiszem hogy hallana mert egy konyhabolvlett csinalva a szobam es a csempere van rakva a parketta puszba meg nekik az a konyhajuk
2018. máj. 4. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!