Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti éjjelre nyitva szoktátok...

Ti éjjelre nyitva szoktátok hagyni az ablakot?

Figyelt kérdés

Én már egy pár hete nyitva szokom hagyni az ablakot még nem tárom ki csak bukóra szokott lenni.

Ti is kiszokjátok nyitni éjjelre vagy még túl hideg van?



2018. máj. 8. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Kiszokom
2018. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos ritkán, mivel a környékemen dívik a kutyatartás és szinte minden háznál (kivéve az enyémnél, mert én utálom a kutyákat) van legalább 2-3 kutya, melyek közül jó néhány előszeretettel csaholja, üvölti szét a fél éjszakát, így szinte lehetetlenség nyitott ablak mellett aludni.
2018. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnos itt is rengeteg kutya ugat és minden évbe mikor lehet nyitott ablaknál aludni pár hétig küszködök velük van,hogy aludni se tudok de szép lassan hozzá szokok.
2018. máj. 8. 17:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mult héten nyitva hagytam bukóra, nagyon meleg volt, nem tudtam elaludni. Hajnali 3kor felébredtem becsuktam, most lázas és náthás vagyok. Ugyhogy, nem fogom most még nyitva hagyni.
2018. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Most még nem, mert nincs annyira meleg bent.

Nyáron kánikulában nyitva szoktam hagyni éjjelre.

2018. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen nyitva van már minden éjszaka. Az ablak mellett van az ágyam.
2018. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4.Jobbulást

6.Nekem is az ágyam mellet van.:D

2018. máj. 8. 17:44
 8/17 anonim ***** válasza:

Ágy mellett egy régimódi kétszárnyú ablak, egyik szárny függönnyel takarva teljesen nyitva.

Szomszédban baromfiudvar, két kakas volt, ameddig nyomatékosan nem jeleztük a szomszádnak, hogy hajnal 4-kor még aludni szeretnénk...

2018. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
földszintes a házam. éjjelre becsukom még a bukót is a szobámon, sőt a nejem hálószobájában is, mert a szomszédomba befújtak, és átaludták a kifosztásukat
2018. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az ablak alatt van az ágyam, már pár hete én is nyitva hagyom éjszakára, eleinte csak bukóra tettem, kb 2 hete viszont mindig tárva van éjszaka is. Eddig nem is volt gond, csakhogy most hogy kicsit lehűlt az idő, ma reggel rögtön rekedten es orrfolyással ébredtem, igaz szerencsére elmúlt, de tanultam belőle, amíg nem tér vissza a 30 fok, csak bukóra lesz nyitva éjjel:D most amúgy sincs a lakásban olyan meleg, múlt héten 26 fok volt a szobamban, most 23, így mar azert jobbat lehet aludni.
2018. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!