Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hővédő fólia meleg ellen?

Hővédő fólia meleg ellen?

Figyelt kérdés
Egy családi ház nyugati fekvésű tetőtéri erkélyajtajára, s ablakára kellene. Sajnos, vagy nem sajnos, amikor megépítették 27 éve anyáék a házat, akkortól egészen 2015-ig zsalugáterek voltak fönt, akkor tök jó idő volt itt a tetőtéri szobámban is, csak az ablakcserével azok ki lettek hajítva, persze már teljesen el voltak vetemedve, szóval időszerű is volt, de így csak sötétítő függönnyel tudok védekezni a nyári hőség ellen. Anyám a redőnyt nem engedi, pedig állnám is, de viszont láttam a neten, s ezt engedné is, az pedig nem más, mint a hővédő fólia, amit belülről kell talán felhelyezni, vagy nem tudom. Vajon hatásos lehet? Logikusan belegondolva, ha visszaveri a napsugárzást, akkor csak számít vmit? 20/F [link]
2018. máj. 16. 00:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha jó is lenne viszont félek tőle, hogy télen meg semmit nem fog érni a nap melege, amikor is jól esne, meg szűkség is lenne rá.
2018. máj. 16. 01:17
 2/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb egy külső aluredőny felszerelése.
2018. máj. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom miért nem engedik, a legjobb megoldás egy minőségi redőny.

A fólia sokat segít, de csodát nem tesz. Nekem volt autóm fóliázva hővédő fóliával, ég és föld volt, de amikor folyamatosan tűz a nap, akkor átmelegszik.


Jobb minőségű tetőablakokhoz vannak mindenféle árnyékoló, sötétítő szettek is egyébként.

2018. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Régen nem szórták úgy a pénzt mint ma, vagyis normális házakat építettek.

Akkor elég volt egy redőny vagy egy zsalugáter, ma meg klímát építenek be vagyonokért.


Választhatsz:

Zsalugáter, redőny vagy klíma.

2018. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!