Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A nadrágomra ráment egy olyan...

A nadrágomra ráment egy olyan festék amit állítólag nem lehet már kiszedni van valakinek ötlete mivel tudnám mégis?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igazából mind tévednek, akik azt állítják, hogy bizonyos szennyeződéseket nem lehet kiszedni a ruhából. Ez pedig a leghatásosabb módszer, ami nem más, mint az olló.
2018. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oldószer?
2018. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, kettesnek igaza van, a festékeket többnyire oldószerrel szokták eltávolítani. Viszont hogy milyen oldószerrel, ahhoz tudni kéne, hogy miféle festék került a nadrágodra.
2018. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Vidd el vegytisztítóba, mondd el milyen festék ment rá, ők talán ki tudják szedni.
2018. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Topor G ***** válasza:
Ha nem lehet kiszedni, akkor nem lehet kiszedni... Legalábbis kézenfekvő, házilagos módszerekkel nem. Vannak természetes anyagok is, melyek igen makacs foltot képesek hagyni (10+ év rendszeres mosással). Én amikor ilyenekkel dolgozok, olyan ruhát veszek, ahol ez már nem számít...
2018. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
De, csak az ecetes olló viszi ki...
2018. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pistajóska válasza:
Nekem rozsdafoltra mondták hogy ecetes olló...Vödröt készítettem elővízzel tele,utána rozsdamarót a foltra és láss csodát,kivette belőle!De utána gyorsan belenyomtam a vödörbe,nehogy kilyukadjon.Még évekig használtam utána.Ha friss a festék,akkor a saját oldószerét használd,ha régi,akkor először szintén és ha nem jön ki,akkor Kromofág vagy hasonló.És persze a vödör víz is legyen ott!
2018. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pistajóska válasza:
...elő vízzel...
2018. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!