Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen település Polgárdi?

Milyen település Polgárdi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjemmel nagyon gondolkozunk azon, hogy Polgárdiba költözzünk, de nem sokat tudunk a településről. Elsősorban az érdekelne, hogy milyen ott az óvoda, az iskola, az orvosi ellátás? Milyen a közösség/milyenek az emberek? Milyen a közbiztonság? Szerettek-e ott lakni?

Válaszotokat előre is köszönöm! :)



2018. jún. 4. 15:16
 1/2 anonim válasza:

Üdv!


A város nyugodt, viszont élénk a forgalma. Az óvodáról és az iskoláról annyit mondanék hogy szerintem színvonalas, de nem gyenge! Csak mert sokan fikázzák, és a gyereküket átiratják pl Fehérvárra. Én meg voltam vele elégedve :) az orvosi ellátásról sajnos nem tudok beszélni mert nem szoktam orvoshoz járni (nem vagyok beteges típus) a közösség meg az emberek sok mindentől függ, de biztos hogy meg lehet velük barátkozni :) a közbiztonság szerintem jó, nem szoktak lenni problémák vagy bűnözések, nyugis hely :) A Balaton és Fehérvár is közel van. Én nagyon szeretek itt élni, nekem különösebb bajom nincs a várossal, szeretem :)

2018. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! A város nagy része nyugodt, de az is megesik, hogy viszonylag sokan mozognak a belvárosban. A levegö jó, szép a környéke is, az oktatás megállja a helyét a világban, orvoslással is minden oké, igényes tiszta a rendelö, az orvosok is értik a dolgukat (legalábbis amennyit én eddig tapasztaltam). Az emberek nagy részét a nagyszüleim szegröl-végröl ismerik, de szerintem mindenki kedves, illedelmes, nincsenek akkora földhözragadt taplók. Megéri párszor elmenni körülnézni, szerintem ideális (, bár ilyen tipikus nagy üzletláncoknak nincsen ott boltja, de ami a mindennapokban kell, be lehet szerezni. Ha pedig kell valami, Fehérvár sincs messze, tehát serc-perc el lehet menni érte.)
2021. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!