Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meg tudok tanulni gitározni...

Meg tudok tanulni gitározni egyedül? 16/L

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna gitározni, de énekelni nem tudok (hamis a hangom, nem is kicsit) ezért magán tanárhoz nem szeretnék járni, mert ott kéne énekeljek..

Szóval magamra otthon meg tudok tanulni gitározni? Netről/videókból/ egyik barátnőmtől ha egy kis segítséget kérnék?



2018. jún. 28. 21:57
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%

Nem kell gitártanárnál énekelni, ne aggódj. Szóval keress nyugodtan egy jó gitártanárt :)

Meg lehet magunktól is tanulni gitározni, de jóval nehezebb úgy.

2018. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Mit értünk ez alatt?

30-40 év alatt sem lehet MEGtanulni egy hangszeren jétszani, életed végéig folyamatosan fejlődsz benne, még ha virtuóz vagy is, és mindig lesz, aki tehetségesebb benne, akinek jobban megy. Pl. a kis Mozart is jobban játszott 9 évesen, mint a 90 éves mesterek.

2018. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mojjo ***** válasza:
@2: Szerintem értjük, hogy arra gondolt, hogy lehet-e magunktól fejlődni, előbb pár akkordos számokat megtanulni sikálni, majd bonyolultabbig is eljutni :)
2018. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb nótákat simán meg lehet tanulni.

Ma már nem csak 1-2 könyv áll rendelkezésre, hanem ott van egy csomó jó oktató videó a youtube-on,

vannak mobilra is jó kis applikációk, amik segítenek a behangolásban, alapvető akkordokban.

2018. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod ebben az az izgalmas hogy mindig vannak új felfedezni való dolgok. Nem lehet kitűzni egy időpontot hogy na 2 és fél év múlva megtanultam gitározni oszt cső.

Egyébként pedig igen.

2018. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!