Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kombi cirko kazánon hogyan...

Kombi cirko kazánon hogyan kell a vizet utántölteni? F0 jelzés van és villog a Bar/MODE jel.

Figyelt kérdés
"Ha a nyomáskijelző LED (Bar/MODE) villog, akkor a főtőrendszerben lévő nyomás kisebb, mint 1 bar, ezért azonnal vízutántöltést kell végezni."

#melegvíz #kombi cirkó #F0 #vízutántöltés
2018. júl. 7. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémen a burkolaton belül van egy csap azon kell nyitni.
2018. júl. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ahol pedig csak egy csap és egy nyitott vég van. Arra előbb rá kell kötni a hálózati nyomást és utána kinyitni.Majd ha felment a megfelelő szintig jöhet egy kis légtelenítés ha szükséges vagy ha van rá mód,de nem kötelező. Aztán elzárni a feltöltő ági csapot és szétszedni a frissen rákötött ideiglenes vezetéket(csövet). Vagy nem szedni szét a vezetéket. Az élet nagy dilemmái.
2018. júl. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem lehet nagyon eldugva,mert bármikor adódhat hogy utána kell tölteni .A cirkó alján keresd ,ahol a bekötések vannak.

A kis szelep megfogója kékkel van jelezve .Ha ez rég volt használva,akár be is lehet ragadva,ilyenkor egy kicsit meg kell kocogtatni .Ha mozdul ,csak lassan nyissad,mert a nyomás gyorsan emelkedhet.

Az biztos hogy semmilyen csövet nem kell csatlakoztatni hozzá . 1.2-1.3 nál nem kell hidegen nagyobb nyomás,mert melegedésnél ez emelkedni fog .

2018. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Végül sikerült megoldani, megtaláltam a kék csapot az alján, valóban be volt szorulva, fogóval kilazítottam, így el tudtam tekerni. Nagyon gyorsan visszajött a nyomás és végre megint van melegvíz. Vezetékekhez nem nyúltam.

2018. júl. 7. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!