Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kaptam egy ágyat az albérletbe...

Kaptam egy ágyat az albérletbe ahová költöztem és rettenetesen cigiszagú, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Este lett áthozva az ágy és akkor még nem éreztem,megvetettem friss ágyneművel és másnap amikor bevetni akartam akkor éreztem hogy még a párna és minden más is átvette a cigiszagot. Ajánlottak szódabikarbónát,de nem tudom hogy ilyen vastag ágynál ez mennyire használ,ha már akkor érződik a kezemen is ha hozzá érek.

2018. júl. 13. 18:30
 1/5 anonim válasza:
73%
Lecserélni nincs lehetőség?
2018. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Kevés az esély. A kárpit beveszi a szagot, ha matracos, akármilyen, de szivacs is van benne, így az is. Nehéz kitakarítani.Szinte értelmetlen. Ehhez max jó vizes, tisztítószeres mosás kell, takarítógéppel többször. A szivacs része viszont reménytelen marad.
2018. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
36%
Vegyél rá egy gumis szélű gumilepedőt. Valószínűleg nagyjából lefogja. Azt nem tudom milyen lenne aludni rajta. Vagy itasd át valami parfümmel de izomból. :D Hátha, de aznap azon nem alszol az is biztos. :D
2018. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Vizes porszivó/takaritógép/kárpittisztitógép?

Szódabikarbóna,mosószóda,ecetesvíz jó.

De elötte porszivó vagy szőnyegporoló nem ártana... Alapos szellőztetés és huzat.

2018. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Eros cigiszagot te semmivel sem fogod tudni kiszedni belole, barmit is kensz/ontesz/szorsz ra. Legfeljebb halvanyitani tudod, de eros csikkszag eseten ezzel legfeljebb annyit ersz el, hogy nem egy, hanem harom naponta kell majd cserelni az agynemut. Dobd ki, mielott meg vagyonokat koltenel ra feleslegesen. Remenytelen.
2018. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!