Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől sárgult be a fehér...

Mitől sárgult be a fehér pólóm? Lent a többi.

Figyelt kérdés

Már a második fehér pólómmal járom meg, hogy miután hazajövök a strandról, csupa sárga folt. A Nivea sun (protect & bronze) napvédő krémet használom, és mivel az arcom nagyon könnyen megpirosodik a napon, miután bekentem napvédő krémmel, a pólómat az arcomra szoktam teríteni, amíg napozok. Ma ismét, amikor indulok haza, és venném fel a pólót megint tele van sárga foltokkal az a része, ahol az arcommal érintkezett. Ez most már tény, hogy a krémtől van, viszont a gond az, nem jön ki. Múltkor Vanisht öntöttem rá, utána forró Arieles vízben áztattam, majd 60 fokon kimostam, de a sárga foltok nem jöttek ki:(

Tényleg a krém a ludas? Mivel tüntethetem el a sárga foltokat??



2018. júl. 17. 18:27
 1/1 anonim válasza:
Sajnos a krém a probléma:) áztast tömény klórba kb 1 órára utána mosd ki!
2018. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!