Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A családom tönkretette a...

A családom tönkretette a házamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt Szegedre költöztem, itt kezdtem egyetemi tanulmányaimat. Most hazaköltöznék, de amit otthon tapasztaltam, arra nem találok megfelelő szavakat. Anyámék a nappaliban főznek rezsón, mert a konyha tele van szeméttel, pókhálóval. A fürdőszobában mindenhol koszos ruhák vannak: a padlón, a szekrényen, stb, és itt mosogatnak a kádban. A kisebbik hálószoba szintén szemétdomb. De a szüleim ott alszanak. A nappaliban alszik a 3 tesóm, de már az is tele van szeméttel, pókhálóval, mosatlannal. Pluszban penészesek a falak, bűz terjeng, és a legjobb, hogy rengeteg bogár szaladgál mindenhol. Szerintem csótány. Én így képtelen lennék élni, de máshová nem tudok menni. Mit tehetnék ?
2018. júl. 21. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Kitakarítasz?
2018. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Amíg otthon éltél, mi volt a helyzet? Mitől változott?

Sajnos az első jól mondja, nincs mese, ki kell takarítanod. Ha szerencséd van, segít néhány családtagod, ha nem és kiröhögnek, akkor is meg kell tenned, ha nem akarsz disznóólban élni.


Amúgy általában a kollégiumban nyáron is benn lehet maradni, csak többet kell fizetni a megszokottnál. Viszont el tudsz menni dolgozni és megkeresheted a fenntartásodra a pénzt.

2018. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
A te házad?
2018. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
ha a te tulajdonod szépen rendbe rakatod velük, vagy kidobod őket.
2018. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet, velem van a baj, de ahhoz a fertőhöz én nem nyúlok, az biztos. Őket meg nem lehet rávenni. Igen, az én házam, na de dobjam ki a családomat? :(
2018. júl. 21. 16:08
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Persze, nyugodt lelkiismerettel dobd ki a családodat az utcára, had legyenek hajléktalanok. A saját tulajdonú házadból,amit nem tudom hogy szereztél ilyen fiatalon?
2018. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
2 éve költöztek be a házadba?
2018. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt nem voltál otthon egyszer se, hogy láttad volna mi van? Ha nem akarsz csinálni semmit se és ők sem akkor nincs mese, takarítócég, rovarirtás, festés.
2018. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez fura, hogy neked miből van saját házad ilyen fiatalon? Nekik meg miért nincs? Ha tudod milyenek, akkor miért engeded oda őket? Miért nem látogattad meg őket egyszer sem 2 év alatt?
2018. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Egész egyszerűen a nagypapám vette régen, és kb. 10 éves lehettem, mikor nekem ajándékozta.

2 év alatt valóban egyszer sem utaztam fel, a család látogatott meg engem.

Eszem ágában sincs kidobni őket. -.-

Amíg ott laktam, én voltam a csicska. Persze anyám is aktívabb volt akkoriban. A tesóim viszont totál lesz@rják, hogy mi van körülöttük. Ha ki is takarítanám ezt a mocskot, szerintem 3 nap után ugyanaz lenne.

2018. júl. 21. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!