Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A családom ki akar "dobni"...

A családom ki akar "dobni" mit tehetek?

Figyelt kérdés

A szobabérlésen van bármi más lehetőségem? Mondjuk ilyen esetben pályázhatok önkormányzati lakásra, vagy felejtsem szépen el?

Nem csodálkoznék, ha 2 éven belül a hajléktalanszállón kötnék ki.


2017. jan. 20. 18:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Eléggé félek is. Jelenleg van munkám, 100 ezer ftot keresek meg vele, ez egy lakás bérlésre nem elég, (50-100 között)

de szobabérlésre (30-50) talán elég.

Mellette ugye meg is kell élnem valamiből. De így egyről a kettőre nem nagyon jutok és sosem lesz saját házam.


Mit tehetek? Nincs szakmám, csak érettségim, nyelvből csak angolt beszélek.

2017. jan. 20. 18:33
 2/16 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. gyakorlatilag semmim sincs a számítógépemen és a ruháimon kívül.
2017. jan. 20. 18:33
 3/16 Donald J. Trump ***** válasza:
51%

Oh, szóval te vagy én sok-sok évvel ezelőtt, abban a párhuzamos univerzumban, amiben végül feladtam az egyetemet.

Nos, kedves én: az élet bizony szopás, úgyhogy jobban tetted volna, ha tanulsz, mert 100 ropiból nem nagyon lehet megélni. :D

2017. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

25 évesen hogyhogy nincs szakmád? Ha ki akarnak rakni nem tehetsz mást, csak mész. Próbálkozz munkásszállón esetleg, vagy több emberrel béreljetek valamit.

Önkormányzati esélytelen, komoly feltételekhez kötik.

2017. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Keress egy jobb állást! Nettó 100-nál talán a Mekiben is többet kapsz. Esetleg keress olyan állást, ahol biztosítják a szállást!
2017. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az öngyilkosságon gondolkodom.
2017. jan. 20. 19:13
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Rossz válasz, vedd úgy, hogy lepontoztalak.
2017. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

utolsó, 100 nál többet fizető álláshoz, mesterség, szakma, vagy diploma kell, a kkv szektorban sem fizetnek ki többet ha

A) nem dolgozod ki a beledet de úgy, hogy sírsz, akkor is max 150

B) nincs valami egészen speciális képességed, de úgy sem éri meg, mert ha legálisan kifizet utánam 600 ezer foritnyi járulékot a saját prémiuma veszik el, vagy 3 keményen dolgozó ember (3!) fizetése.

Nem tudom milyen jobb állásról beszélsz, + 20 vagy + 50 ezer forint hidd el nem fog talpra állítani.

2017. jan. 20. 19:28
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Ja, ha nem számít +20 vagy +50 ezer havonta, akkor bocs!
2017. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Egy nyavalyás rendszergazda, villanyszerelő, víz-, gáz, fűtésszerelő stb, stb. OKJ-val minimum a 2-3-szorosát kereshetnéd ennek, ráadásul két szakmát ingyenesen lehet szerezni. Ne haragudj, de ha ennyit se vagy képes tenni magadért, akkor meg is érdemled, hogy utcára kerülj.
2017. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!