Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mik ezek az apró fehér valamik...

Mik ezek az apró fehér valamik amik a szőnyeg alatt mászkáltak? (írok részletesebben)

Figyelt kérdés

Nehéz mondjuk leírni. Ilyen könnycsepp alakú,de nagyon kicsi,hosszúkás,talán hasonló mint ami a zuhanyban szokott előfordulni

De volt belőle egy nagyobb és fekete vagy talán bordó színű is

A szőnyeg vége alatt mászkáltak,ahol van az a dísz,mint ennél,csak nekünk jóval sűrűbb [link]

Csak 2-t találtam,azokat is eltüntettem(elvileg),nézelődtem még de más mászkálást nem láttam

Itt bent sose láttam még ilyet. Növény nincs.

2.kérdés: Van valami oka,hogy felbukkantak és ha igen mi lehet?


2018. júl. 30. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szőnyegről küldj képet, hanem a mászkáló valamikről. Nálunk a zuhanyban sem mászkál semmi, szóval fogalmam sincs, miről beszélsz. Gondolom, valami rovar lehet.
2018. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak azért küldtem egy példát,hogy azok alatt a díszek alatt mászkáltak ami a végén van. Róluk esélyem se volt képet küldeni olyan gyorsan mentek,elkapni is alig tudtam

Nagyon sokat keresgéltem itt a neten,de se olyan képet,se olyan kérdést,leírást sem találtam

2018. júl. 31. 00:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy a szőnyeggel lehet-e valami,hogy szeretnek ott megbújni.. Szóval fogalmam sincs
2018. júl. 31. 00:15
 4/6 anonim válasza:
Esetleg ezüstös pikkelyke lehetett.
2018. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tényleg

Ilyesmi volt,csak az egyik ennél is kisebb és full fehér [link]

No de honnan és miért?

2018. júl. 31. 02:31
 6/6 anonim válasza:
Ezek a főként nedves helyeken fordulnak elő, valószínűleg a szőnyeg alatt azon részén nedvesebb a talaj. Nagyon nem lehet velük mit kezdeni, bármikor előjöhetnek a semmiből és letelepednek ott, külömböző irtási módszerekről vannak leírások ha utána keresel.
2018. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!