Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy denevér így bejöhet?

Egy denevér így bejöhet?

Figyelt kérdés
Egy denevér bejöhet úgy a lakásba hogy a redőny kombinálva van a szúnyoghálóval? Azaz a szúnyogháló fel-le húzhatós.

2018. aug. 9. 04:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy szúnyog nem tud bemenni akkor gondolod egy denevér igen? Ha meg fel van húzva akkor persze be tud, de nem fog.
2018. aug. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontatlan a kérdésed.

A szúnyog ellen sem véd a szúnyogháló, ha az a tokjába van feltekerve.

Ha a redőny leeresztett állapotban van, a denevér be sem REPÜLHET!

Ha a redőny is és a háló is felhúzott állapotban van, a denevér berepülHET, de miért tenné?

2018. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a magyarországi denevérek nem vérszívók !!!
2018. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dubitus nevű felhasználónak írnám, hogy bizony előfordul, hogy berepül a denevér a lakásba. Hozzánk is bejött egy régebben egy 3 cm-es résen a szúnyoghálós ajtó felett. Hogy miért, mi vonzotta oda azt sajnos nem tudom, de nehezen lehetett rávenni, hogy elhagyja a szoba légterét. Több ilyen sztorit olvastam már és hallottam is, amikor denevér berepült a házba.
2018. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Köszönöm, hogy jól értetted kommentem ezen szavát: "berepülHET".

2018. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!