Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözzünk oda?

Költözzünk oda?

Figyelt kérdés
Sok keresés után találtunk egy nagyon jó házat, hamarosan odaköltözünk, megvesszük. Viszont kiderült, hogy egy 2 éves kisfiú meghalt ott, rádőlt a kerítés. Őszintén, amióta ezt megtudtam, frusztrál eléggé,mikor néztük a házat, valami nyomasztott, és hiányérzetem volt..

2018. aug. 12. 22:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Bár lehet kicsit sok horrot néztem már, amúgy hátulról a ház kb egy az egybe olyan mint az Annabelle 2-ben az árvaház... :D
2018. aug. 12. 22:25
 2/8 anonim válasza:
20%
Én tuti nem vennék olyan házat ahol meghalt valaki.
2018. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az rajtad múlik, hogy tudsz fejben átlépni ezen.

Vásárlás előtt ha lehetséges lakjatok ott 1-2 hónapot és ha továbbra is zavar akkor ne vegyétek meg.


Az ilyen házak nagy előnye hogy jelentősen a piaci ár alatt meg lehet vásárolni.


Az eggyik testvérem olyan házat vett ahol a Feleség megölte a férjét és a gyereküket majd végzett magával.


11 éve vette a házat, az akkori piaci értéke 36millió volt ő 19 millióért meg tudta venni igaz hitelsegítségével de még így is nagyon jó vétel volt.


Azóta ott laknak és nem történt paranormális jelenség és senki se érzett semmi furcsát ott (igaz nem is mesélnek róla senkinek).

2018. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Semmi jelentősége. Akkor kórházba se mész? Ott hányan halnak meg!
2018. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Csak fura volt, de biztos beképzeltem. Amúgy az ingatlanos erről NEM szólt, szóval normális áron vesszük meg.
2018. aug. 12. 22:59
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Miért kellett volna róla szólnia?


A legtöbb házban már halt meg ember, igaz nem 2 évesek.


Nem is értem, hogy miért gondoljátok azt, hogy ezt olcsóbban kellene adni.


Aki pedig szellemekről és hasonlókról agyal, azzal nincs minden rendben.

2018. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Közbe kiderült, hogy csak a szomszéd rémiszgette édesanyámat.. Fél, mivel hogy tinik vagyunk, világraszoló partykat fogunk csapni, amit részbe meg is értek.
2018. aug. 13. 03:10
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen szomszéd miatt nem költöznék oda, nem a kamu legendák miatt...
2018. aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!