Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megéri hazaköltözni Angliából?

Thomas994 kérdése:

Megéri hazaköltözni Angliából?

Figyelt kérdés

Olyan embereknek lennék kiváncsi a véleményére akik hazaköltöztek.

Megéri?

Milyen volt Anglia után újra otthon élni? Munka keresés nehezebb volt?



2018. aug. 15. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Most könnyen találsz munkát végzettségtől függően. Jooble-n nézz körül.
2018. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézzegetem már öket, nagyon hon vágyam van..De azért nehéz feladni a csoportvezetői állást egy gyári munkáért például..de kezdem úgy érezni, hogy nem ér annyit a pénz..
2018. aug. 16. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Sokan kimentek akik később rájöttek, hogy mégsem gazdagszanak meg kint. Itthon azt híresztelték, hogy milyen menők, miközben huszadmagukkal laktak egy nyomortanyán.

Ha jó szakmád van, akkor most itthon is lehet nagy pénzt keresni

2018. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, bár nehéz lesz visszailleszkedni. Én is a honvágy miatt jöttem haza 7 év London után. És az itthon töltött kettő év után most azon gondolkodom, hogy visszamegyek.
2018. aug. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Szia, hazajottel vegul? En 1 eve koltoztem vissza Budapestre, de az angol allasom megmaradt, m a covid Miatt home office van. En jo dontest hoztam, mar nem megyek vissza. Bar en Brit allampolgar is vagyok, barmikor visszakoltozhetek. Puszik
2021. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!