Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet miniatűr,1-2 italosd...

Hol lehet miniatűr,1-2 italosdoboznál kicsit nagyobb méretű hűtődobozt vásárolni?

Figyelt kérdés
Olyan hűtődoboz kellene, amibe 1-2 darab lehűtött italosdobozt lehet berakni. A hátizsákban 1-2 órán belül kihülnek a lehűtött italok, a hideg megtartására kellene olyan miniatűr hűtődoboz, ami megtartja a hideget és elfér a táskában.

2018. aug. 23. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Kihűlnek a hideg dobozok? :)


Ne hűtődobozt keress, hanem hűtőtáskát, mindenféle méretben kaphatók.

[link]

Berakod a lehűtött dobozt, flakont, alá a mélyhűtőből egy kis jégakkut, és órákig hideg lesz az italod, még nyitogatás esetén is.

Nem tudom, milyen üzletek vannak a közeledben, sportboltokban, horgászboltokban pl. lehet keresgélni. Vagy netről.

2018. aug. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennél egy kicsit kisebbre gondoltam.
2018. aug. 26. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy "mindenféle méretben kaphatók".

Az én táskámba 4 fél literes doboz fér bele, de mivel nem merev falú hűtődoboz, hanem puha táska, ezért a nagyobb táskámban mindig annyira nyomódik össze, amennyi cucc van benne. Ha csak egy félliteres flakont teszek bele, akkor az egész táska csak ekkora.

2018. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hol lehet olyat venni, amibe 1 darab 0,25 literes italos doboz fér csak be?
2018. szept. 5. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Töltsd át minitermoszba! :)
2018. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: Akkor elillan az íze.
2018. szept. 8. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
És az hogy??
2018. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!