Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova tudom szállíttatni a...

Hova tudom szállíttatni a szekrény darabjait?

Figyelt kérdés
Szétszedtük darabjaira a szekrényünket, de a lomtalanítás még messze van és nem tudom hova tudnám vittetni máshova, mert a szelektíveshez se vihetjük. Köszönöm előre is!

2018. aug. 26. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd ki facebookra valaki boldogan fogja vinni. (Elvileg nem szabad eltüzelni, a gyakorlatban azonban meg szokott történni)
2018. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos sarkaiban elkezdett elrohadni, nagyon régi darab már azért akartunk mi is megválni tőle.
2018. aug. 26. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel jófogásra ingyen elvihetőnek, hátha elmegy.
2018. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Helyi hulladékudvar.
2018. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A helyi kukás cég vagy az önkormányzat szokott működtetni hulladékudvart, ahol lakcímkártya bemutatása ellenében le lehet rakni az ilyesmit. Nézd meg a honlapjukon, vagy a központi számukon érdeklődj.

De kár volt kínlódni a szétszedéssel, egyben még inkább elvitték volna. Nekem is így van szerszámos szekrényem a pincében, egy illető kiselejtezett szekrényeit hoztam el, és még adtam is értük egy liter körtepálinkát.

De persze a bútorlapokat is kb. el fogják vinni gyorsan, ha felrakod valahová ingyen elvihetőnek.

2018. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a tippeket :)
2018. aug. 26. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!