Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért félek attól hogy figyelnek?

Miért félek attól hogy figyelnek?

Figyelt kérdés
Valamiért néha azt érzem hogy figyelnek...attól félek hogy kamerák vannak a szobámban és lehallgató készülékek...hogy tudnám ellenőrizni hogy tényleg vannak-e? Mit érdemes átnéznem? Lehet hogy csak én vagyok paranoiás,de ismerek olyan embereket akiktól félek hogy megfigyelnek. Kérlek segítsetek! A negatív hozzászólásokat kérlek mellőzzétek,mert nem viccből jöttem ide...

2018. aug. 29. 13:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de 2018-ban ugyan ez a helyzet. Tudod miért? Mert a képi és hanganyag kb semmit nem ér a személyes adatokhoz képest. Akiről meg akarnak tudni valamit azt nem kamerákkal figyeltetik hanem metaadatokat gyűjtenek róluk. Emailek, közösségi háló, vásárlási szokások, bankkártyaadatok, GPS adatok mind mind sokkal értékesebb adatok annál, hogy mit suttog az illető asszony fülébe, meg hogy issza a kólát a gép előtt. A metaadatok feldolgozása sokkal egyszerűbb és megbízhatóbb. Az audio és videojelet végig kell hallgatni, meg kell nézni. Még akkor is ha mozgásérzékelős rendszer van ami csak akkor rögzít, ha "esemény" van akkor is rengeteg a teljesen érdektelen adat amit ki kell szűrni. Ez iszonyat meló. Ráad minél jobb minőségű az eszköz annál drágább, annál nagyobb a rögzített állomány amit el is kell juttatni a végpontra, azt tárolni és feldolgozni kell. Ezt nem teszik meg azért hogy lássák, hogy iszod a kólát a gép előtt.


Olyan dolgokról beszélsz amiket csak filmen láttál...

2018. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hova a jó istenbe variáljátok még? Világít a led a kamerán? Ha igen, akkor kap tápfeszt a modul, ha nem, akkor nem.
2018. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Világít a led a kamerán? Ha igen, akkor kap tápfeszt a modul, ha nem, akkor nem."

Az, hogy ne világítson a LED a kamera mellet, összesen két programsor. Amit simán feltesz a gépedre, ha már bent van!

2018. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11 A marhaságod már az agyamra megy. Ne akard már ennyire bemagyarázni nekem azt, amiben volt részem, és az utolsó szemig kiderítettem mindent. Meg most már nem egy cég is tudja ezt és figyelmet fordít a védelemre.


Basszus, ennyire agyament ostoba ember tényleg nem lehetsz már.


Mit hiszel, hogy ha ezt az előadást nyomod, akkor lekerül a figyelem olyan emberekről akik ilyen büncselekményeket csinálnak, akár egy csoportosan elkövetett zaklatás esetében? Nem fognak, mert én is és még nagyon sokan ki fogják nyitni a szájukat, és az emberek fel fognak ébredni, ahogy a szakmámban is.


Lejárt már az az idő, amikkor a háttérből cégek adatait lopkodták büntetlenül. Annak az időnek már vége. Simán kideríthető, ha valaki valamit nagyon ki akar deríteni.

2018. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14 + baromira unalmas már a vergődésed amit itt a Gyíkon ebben a témában nyomsz.


Semmi nem marad kiderítetlenül érted? Semmi. Akárki akárkit is fizet le, hogy intézzen el bárkit.


Az ilyen ostobák akik ezzel a módszerrel működnek, egy valamit mindig elfelejtenek: hogy a lefizethető ember a leggyengébb és legocsmányabb láncszem a megbizó mellettláncszem, mert mindig van aki többet tud igérni.És a bőrük mentésénél mindig az elsők.

2018. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tápfeszültségre

Van

Kötve


Jó, ez így három sor, remélem azért sikerül rájönni, mit jelenthet...

2018. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!