Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sokszor nem űríti a kukákat a...

Sokszor nem űríti a kukákat a hulladékkezelő. Lehet akkor hogy fele szemétdíjat kelljen csak fizetnem?

Figyelt kérdés
Minden szombaton jönniük kéne elvileg, de sokszor nem jönnek, főleg mostanában. Felhívttam őket, mindig emberhiányra panaszkodtak. Én meg nem tudom hova dobni a többi szemetet. Nem értem akkor miért nem lehet csökkentett szemétdíjat fizetni.
2018. szept. 22. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom hogy országosan hogy van, de például a Győrszol alapdíjat szed a semmire, ami még nem tartalmaz szemétszállítást, azért külön díjat számol fel. Egyszer még levelet is küldött hát hogy abból építi fel a tőkét és fizeti ki a részvényeseit. Az ilyen visszaélések ellen fel kellene lépnünk. Mi lenne ha a külföldi áruházak is kommunista módszerre emlékeztető alapdíjból élnének és nem tisztességes piacból?


Emberhiány? Tudod mennyien vannak naponta a munkaügyi központban akik munkát keresnek? Vagyis az emberhiány az hazugság.

2018. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pont a győrszolról van szó
2018. szept. 22. 08:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg az önkormányzat bízza meg a település elszállításáról a hulladék gazdálkodó céget, ezért szerintem az önkormányzatnál kellene panaszt tenni.
2018. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!