Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha egy ingatlanra bejelentek...

Csabesz80 kérdése:

Ha egy ingatlanra bejelentek tartózkodási helyet, akkor kell fizetni majd szemétdíjat?

Figyelt kérdés
Van rendes lakcímem, ahol fizetek szemét díjat. De egy másik, ingatlanra jelentenék be tartózkodási címet (régi nevén ideiglenes lakcímet). Ilyenkor már oda is kell majd fizetni szemét szállítási díjat? Még akkor is ha igazából nem vagyunk sose ott?
2016. jún. 10. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Azt a tulajdonosnak kell fizetnie.
2016. jún. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy a bejelentett tartózkodási helyen kell szemétdíjat fizetni.

Képzeld mi lenne olyankor ha egy lakás tulajdonjogilag pl. 3 fő tulajdonolja, de azok soha nem laktak ott /nem is abban a városban laknak/ De a fene tudja, hogy ez valóban hogy van, mert azt sem értem, hogy miért a bejelentettek után kell fizetni és miért nem a ténylegesen ottlakók után? Pl. én 69 éves létemre annyi szemétdíjat fizetek, mint a házban lakó fiatal házaspár, ahol csak az egyik fél van bejelentve, tehát csak egy fő alapján kell fizetnie.

2016. dec. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!