Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti bekapcsoltátok már a fűtést?

Ti bekapcsoltátok már a fűtést?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem, október vége előtt sosem fűtünk, de jobb években novemberig kihúzzuk (az azért ritka).

A ház benapozása sajna gyenge (csak az én szobám napos, de az nagyon), de amúgy mellettünk állnak a dolgok, nem vagyunk fázósak s a ház jó s nem is túl nagy :)


Azért most durva volt a változás, bő 1 fokot esett a ház hőmérséklete pár nap alatt, a szobámé kettőt. De ez nem fog folytatódni, főleg, hogy újra melegedni fog az idő.


A hirtelen váltás engem is megkavart, ujjatlanról pulóverre váltottam, de majd belejövök, télen ilyen melegben meggyulladnék bent rövidujjúban is.

Felöltözve nyilván nem fázom, úgyhogy OK.


18 fok alatt (ami egy hónapon belül nem biztos, hogy lesz, most 22 fok van) majd elkezdünk többet sütni (a sütőtök brutális hőmennyiséget követel meg a sütőben készítve), majd hamarosan fűtünk is.

2018. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11: Én is 17 fok körül szoktam kezdeni a fűtést.:)
2018. szept. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

23 fokra van állítva a termosztát, éjjel 20-ra, ez a téi üzemmód, már átkapcsoltam.


Fölösleges lenne várni a ... mit is?

2018. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%
10 napja még kánikula volt. Napközben is 15 fok, vagy az felett van a hőfok. Már kihűlt a házad, hogy fűteni akarsz?
2018. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ha hiszed ha nem utolsó, a páromék völgyben laknak, rosszul szigetelt házban, náluk olyan 15 fok van most este, szerintem ez elég hideg.
2018. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy ma reggel az ország nagy részen fagypont körül alakult a hőmérséklet, sok helyen fagyott is. Én ugyan még nem fűtök, elég jól szigetelt a lakásom, de már nekem sincs melegem. Simán el tudom képzelni, hogy sokan már fűtenek.
2018. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%

15

November közepi az időjárás reggelente, itt pl. napok óta 2 fok van. Így IGEN, az extrém jólszigetelt házak is kihűlnek.


Eszünk ágában sincs éjjel 18, nappal 20 fokban ülni. Miért is tennénk?

2018. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!