Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi az ordogot csinaljak?...

Mi az ordogot csinaljak? Rendszeresen beazik a lakasom. Ket ven banya lakik felettem.

Figyelt kérdés
Ket sikertelen, penztelen oregasszony lakik felettem. Beszeloviszonyban vagyunk. Azonban fizetni nem fizetnek. Az egyik no a haz bolondja, aki egyre jobban tonkreteszi a lakasukat meg az en lakasom. A masik no meg, nem szandekosan ugyan, de nyitva hagyja a csapot, es idonkent elejt egy-egy lavornyi szennyvizet.

2018. szept. 26. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

Ha bérház, vagy társasház, akkor a közös képviselőhöz kell fordulni. Ha nem, akkor a jegyzőhöz. Van fogadóórája minden héten, tehát bármikor jelezheted felé a perigényedet.


Első menetbe én fölkeresném őket, és elmondanám, mi a szitu, valamint megkérném, hogy térítsék meg a károdat. Ha vernyákolnak, akkor pedig közlöd velük, hogy ez esetben bírósághoz fordulsz, ahol a kárigényeden felül még a perköltséget is rajtuk verik majd le. Adósok börtöne nincs már, de a nyugdíjukat attól még simán elszedheti tőlük a bíróság. Extrém esetben behajtót küldenek rájuk, akik lefoglalnak a lakásban ezt-azt. Arról nem is beszélve, hogyha perre mész, hogy behajtsd rajtuk az összeget, az ügyvédjüket is fizetni kell valamiből majd, és az nem 2 forint ám.

Ha még ezek után is pampognak, akkor meg elmész a bíróságra és beváltod a fenyegetésedet.

2018. szept. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a nénik dobálják el a lavór szennyvizet?

Azt sem értem, hogyha valaki nyitva felejt egy csapot, miért nem a túlfolyó nyeli el?

Nem lehet valahol fent egy csőrepedés, amit egyszer kellene tisztességgel megcsinálni?

2018. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

be kell perelni őket, a PTK jogot ad rá

ha kárt okoztak, ki is kell fizessék, nyugodtan tégy feljelentést

ha rendszeres a dolog, még a közveszély okozása is besikerülhet a vádpontok közé


lehet engem is lepontozni a kreténeknek, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál

2019. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!