Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csinálják azt sokan,...

Miért csinálják azt sokan, hogy rendszeresen hajnalig tévéznek/gépeznek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Múlt éjjel majdnem rekordot döntöttem, 8-kor csuktam le a gépet.


Hogyhogy miért? Mert vonzott. Olvastam. Máskor játszottam 7-ig. Egyszer levelet írtam éjféltől 7-ig... Neteztem és filmet néztem... Mert jó, mert függő vagyok, mert néha az ember nem szabadul vagy nem akar lefeküdni, akár nem is álmos.


Megvannak a hátrányai, persze, de néha ez az embert nem érdekli.


Még mindig jobb, mint dohányozni vagy betegre enni magunkat...

2016. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem baj ha valaki ezt csinálja, csak ne zavarjon vele másokat. KEdves családtagjaim cuki szokása hogy elalszanak a tv előtt, aztn hajnali 2kor magukhoz térnek és elkezdenek társasági életet élni.

Ilyenkor ki tudnám dobni azt a sz...rt az ablakon.

2016. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van rá idő.
2016. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak esetleg gond lehet belőle, ha korán kell kelniük, mert mennek dolgozni/iskolába, ki hova jár, és rendszeresen csak 2-3 órákat alszanak.
2016. dec. 31. 10:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugyanis ahhoz, hogy valamennyire kipihenje magát valaki, minimum 5-6 órát kell folyamatosan aludnia (egy felnőttnek, egy gyereknek pedig még többet).
2016. dec. 31. 10:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Nem, van, amelyik felnőttnek 3 óra is elég, bár ez igen kivételes. A legtöbbnek nem elég 5-6 óra, inkább 7-8, stresszesebb korszakokban több. Nekem 7-9 kell.

Nyilván ritkán maradok fent hajnalig, főleg, ha reggel fel kell kelnem.

De az iskoláim elvégzése után soha nem keltem korán, az nekem természetellenes. Más a ritmusom.

2016. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A 7-8 az ahhoz kell, hogy normálisan kipihenje magát. Az 5-6 órát úgy értettem, hogy az a szükséges minimális alvásmennyiség.
2017. jan. 1. 14:02
 8/9 anonim válasza:
A tevhiedelemmel ellentetben, ez nem tudatos, hanem tudatalatti. Egyszeruen nem leszel almos, ha nem blokkolod a kek fenyt.
2018. szept. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-kor te is jobban tennéd, ha blokkolnád
2018. szept. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!