Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet jobb lakni Londonban...

Hol lehet jobb lakni Londonban vagy Los Angelesben?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek írjatok érveket is!Már évek óta nem tudok dönteni a két hely között amikor úgy érzem tudom mindig meggondolom magam.Ezért kérlek hogy válaszoljatok sokan mert már az egyetemet is külföldön szeretném végezni és most éretségizek.Nem mindegy hogy hova szerzek papirokat mert tök távol vannak egymástól.Szóval írjatok!
2010. jún. 25. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahol közelebb vannak a szeretteid.
2010. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

London ban kevés olyan hely van, ahol jól érezhetnéd magad. Ami közelitene a lakájos hoz, azt nem tudod megfizetni. Minden ház egyforma, akárhova mész, mintha ugyanott lennél.

Sok az indiai, ezért ezeken a megfizethető helyeken sok a szemét, és a patkány (még a házakban is). A falak üregesek, azokban járkálnak, nem a szobákban(mint a tom jerry filmek).

Los i ról nincs infóm, de oda is kimennék.

üdv

2010. jún. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább Angelesben laknék. Bár ez csak a szubjektív véleményem. Nem laktam még konkrétan egyik helyen sem, így nem tudok érveket felhozni.

Amúgy irigyellek a problémáid miatt! :)

2010. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenkepp ugy tudsz helyesen donteni, ha voltal mindket helyen. Minden ember velemenye mas es mas.

3 evig eltem Londonban, nagyon fasza volt de a sok esotol kiborultam es hazamentem.

8 eve elek Losziban es meg mindig ugyanugy elvezem mint mikor megerkeztem.


London mellett: kozelebb van Mo-hoz, konnyebb hazajutni, europaiasabb a stilusa, rengeteg nacio el ott (aki kivancsi a kultur-mix-re), tutti jo pub-ok, erdekes szinhazak.

London ellen: esik az eso, hideg van, esik az eso, neha az eso is esik, es baromira sok a csapadek... :)


LA mellett: kozel van az ocean, sut a nap, palmafak, 'halivud', amerikai alom, jolet.

LA ellen: rengeteg a mexicoi bevandorlo, a kukas auto tul koran jon es baromi hangos, az autopalyakon a forgalom allandoan beall, es a legfontosabb: nincs TURORUDI!!!

2011. márc. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!