Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van olyan szabály/rendelet...

Van olyan szabály/rendelet kollégiumokra vonatkozóan, hogy hány négyzetméter jut egy emberre (14 éves diákok számára)?

Figyelt kérdés
Erre van valami rendelet? Az ANTSZ mi alapján büntet ilyen ügyben?

2018. nov. 7. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi 24 nm2-en voltunk 8-an. Nem tudom hogy vagy vele, de szerintem annál nincs kisebb helyetek.
2018. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most 12 nm2-en vagyunk négyen és mg egy ember jönne.
2018. nov. 7. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha két emeletes ágy van, szerintem elfértek.
2018. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most 12 nm2-en vagyunk négyen és mg egy ember jönne.
2018. nov. 7. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, találtam neked jogszabályt.


2. Nemek szerint elkülönített hálóhelyiségek. A hálóhelyiségben fekvőhelyenként legalább 4 m2 alapterületet, illetve 8 m3 térfogategységet kell biztosítani. (Az emeletes ágy a minimális alapterület, illetve térfogategység szempontjából egy ágynak számít.)


Itt a link:

[link]


Ezek szerint 4 m2-nek kell jutnia egy ágyra. (Ha emeletes ágyak vannak, lehettek annyian.) Szóval nem nagyon vágnék fel ezzel ott. Úgyse változna semmi, plusz még utálnának is a nevelők.

2018. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen még a honvédségnél is volt régen,ha nem, is tartották be mindig .Manapság ezt be is tartják.

Itt nem az életkor számit,hanem azt ott élő létszám .

Mivel itt nem 1 éjszakáról van szó,nem kelet pót ágyakat berakni .

2018. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!