Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Duguláselhárítás kb mennyibe...

Duguláselhárítás kb mennyibe kerül? Konyhai mosogatóról van szó. A helyszín Debrecentől kb 15 km.

Figyelt kérdés

Az itt olvasott Szi-Ti és Szuper Búvár szerek semmit sem értek.

Csőgörénnyel próbálkozok 2 naponta, hátha... de semmi.

Már egy hete nem folyik le a víz a mosogatóból.

Alul szétszedem a mosogatót, tehát a víz távozik, a csőből is szed ki a csőgörény, azaz a fent említett 2 szer el tud jutni a duguláshoz, de nem old fel semmit.

Konyhai hulladék lehet, bár nem tudom, miből jött össze, mert a lefolyóban van szűrő, így nagyobb zölségdarab vagy ilyesmi le sem jut a csőbe.

Esetleg zsír lehet, de azt meg a szereknek illett volna feloldani, főleg hogy 2 félét is vettem.


2018. nov. 7. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha megoldod magadnak, mert kiszállással együtt több tízezer lesz.
2018. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1 es irta ,sokba fog ez kerülni .
2018. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1m/1000Ft az 50mm csővezetéknél, + minimum 5000Ft a kiszállás, ez a gépi csőgörényezés.

110mm cső (vagy felette) ez már 2500Ft minimum a méter ár.

2018. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megoldanám, ha tudnám, de több, mint egy hete így van, 2 naponta szétszedem, vért izzadok, mi mást tehetnék?
2018. nov. 7. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Zsír lesz az. Ha teljesen el van dugulva, akkor a zsíroldók nem érnek a dugulás helyére. Mivel az alsó rész vízzel van tele.

A csőgörényed megakad valahol? Nem lehet, hogy ez még nem a dugulás, hanem csak egy kanyar?

Szerintem 10 a munka, 5-10 a kiszállás. Plusz a számla ára, ha kérsz...

2018. nov. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5ezerért senki sem megy el ekkora távra.

Pl. Bp.-en 20-30 ezret kérnek.

2018. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem, akinek nincs nagyon munkája.

Debrecenben is lehet félórát autózni a városban, amit a legtöbb vállalkozó ingyen vállal. Ehhez képest 15 km-t 10-15 perc alatt le lehet nyomni kocsival, még kisteherautóval sincs 1000 a költség.

Ha rákeresel a guglival, hogy "duguláselhárítás kiszállási díj", akkor sok céget találsz pl. Budapesten is, amelyik több kerületbe is ingyen megy. Sőt, olyanok is vannak, amelyek konkrétan azt írják, hogy egy adott városban és a környező településeken ingyenes a kiszállás. Ehhez képest egy faluval tovább menni, az simán belefér 5000-be.

Az árakról egy két éves cikk azt mondja, hogy 5-16 E.

[link]

2018. nov. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kissé megkésve, de reagálok, mert valóban így van, ahogy írtad/írtátok.

Ezt én is így gondoltam, hogy a kiszállási díj vagy kevés, vagy semennyi. Tényleg gyorsabbb ide kiérni, mint Debrecen egyik pontjáról a másikra. Ezt munkába járás szempontjából is tudom, vidékről hamarabb beérek távolsági busszal, mint azok a kollégák, akik saját kocsival jönnek a várok másik pontjából.

2 vállalkozót hívtam fel, az egyik 14-et mondott, a másik 10+áfát, de neki nem volt jó az a nap, amikor szabira tudtam jönni.

Így maradt a drágább. Utólag azt mondom, azért mondott többet, mert bármikor kaphatnak egy kamu hívást, és a helyszínen mérik fel, hogy mi a helyzet, kell-e számlát adni. Nálam látták (2 fiatal pasi jött), hogy komoly a baj, igazi dugulás, meg nem leszek NAV-ellenőr, szóval 12-t mondtak. 13-at adtam.

De megcsinálták rendesen, többször átmosták, kb 20 percig tartott. Több vödör vizet borítottak a wc-be, nem néztem, hogy nézett ki, de annyit mondtak, zsíros trutyi volt.

A fal egyenes, szóval nem kanyarban akadt el a csőgörény. Amikor toszigáltam, a görénnyel szedtem ki vizet, de mivel a cső lejt, így nyilván maradt benne, és a szerek tényleg nem tudtak hatni. Meg ezt már lehet nem is tudták volna akkor sem megoldani, ha eljutnak odáig.

A fiúk egy nagy kompresszort hoztak puttonyos kocsival, meg vmi pisztoly végű eszközzel lőtték bele a vizet, szóval ezt házilag sehogy sem tudtam volna megoldani, nekem megérte a 12 ezret, hogy nincs több idegeskedés.

2018. nov. 21. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!