Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A lakossàgi hulladèkot àtnezik...

A lakossàgi hulladèkot àtnezik, vagy egyből a szemètègetőbe kerül?

Figyelt kérdés
Ezt azèrt kèrdezem mert az emberek fura dolgokat tudnak kidobni. Akàr bűntènyhez is kapcsolhatò dolgokat, (tegyük fel, akàr egy holttestet is) illetve akàrmit, ami nem oda való.... Azt tudom, hogy amit a wc-n hùznak le, megakad a vìzrisztìtòtelepen egy mechanikai szűrőn, ès az is az ègetőbe megy...

#hulladék #szem #kuka #szennyvìz #szemètègető
2018. nov. 12. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
leginkább lerakóba(földbe ásott gödör) teszik,és nem nézi át senki.
2020. szept. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akár hegyeket építenek belőlük mint a gyáli ASA-ban. Ott a kutya sem válogatja szét, megy minden egybe.
2020. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a Dèl-pesti szemétégetőbe megy minden? Amit írtatok kicsit rosszul hangzik...
2020. okt. 2. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Többször vittem már az ASA-ba sittet és más hulladékot utánfutóval. Általában fel kellett vinnem a hulladékhegy tetejére és ott kiborítani, kivéve ha esett az eső, mert akkor a sár miatt nem tudtam volna fölmenni. Olyankor lent egy konténerbe kellett beledobálnom és az egyik munkagépük vitte föl.

Szóval láttam mit túrnak egybe a hatalmas acélkerekű kotrógépeik. Gyakorlatilag az autógumitól kezdve az élelmiszeripari hulladékig volt minden.

2020. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!