Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most akarom lecserélni a...

Most akarom lecserélni a gáztűzhelyemet gázfőzőlapra, de ha igazak a (tény, hogy régebbi) cikkben leírtak akkor kizárt, hogy hivatalos szerelőt hívjak. Igazak? Link alant.

Figyelt kérdés
[link]

2018. dec. 1. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

5 éves a cikk! Azóta sokszor változott a szabályozás.

Kérdezz rá szakembertől, mert nemrég ismét változott, és sok mindent a tervező nyakába "varrtak".

2018. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ablakra szerelt lègbevezetőt most szüntettèk meg. Akkor nem kell ha az össz teljesítmèny 11kw alatt van. Pár hete linkeltèk is ezt a változást. Én cserèltem gáztűzhelyt tavaly, hivatalosan kötöttèk be, de szagelszívó nem kellett. De sztem ez nem aktuális már.
2018. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gáz bekapcsolásakor automatikusan induló elszívó rendelete csak nagyon rövid ideig volt életben, szerintem egy évig sem.

Ahogy írják, kérdezz meg egy szakembert, aki tisztában van a mindenkori helyzettel.

2018. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, ment a pacsi mindenkinek. Közben utánanéztem, ha nem kell semmilyen hókuszpókusz akkor is 14-15E-ért kötnék be hivatalosan, hogy legyen garancia, hát fenéket fogok egy hollandi betekeréséért annyit fizetni!
2018. dec. 1. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!