Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bérházban dohányzó szomszéd?

Bérházban dohányzó szomszéd?

Figyelt kérdés
Két hónapja költöztünk be. Azóta normálisan szellőztetni sem tudunk,mert állandóan az erkélyen cigizik. Ha megy valahova rágyújt a lakásban és úgy megy le. Ettől persze a lépcsőházban is büdös van. Nálunk senki sem dohányzik és ez így nagyon zavaró,főleg,hogy két kicsi (6hetes és 2 éves) gyerekünk van. Próbáltunk már szólni neki,de semmi haszna. Lehet valamit tenni?
2018. dec. 3. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Én valami ilyet csinálnák vele:


https://www.youtube.com/watch?v=qeFKO3Fsdzw

2018. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Persze szólj nekem én majd a szart is kiverem belőle
2018. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Szólj az uradnak hogy ne csak az ágyban legyen férfi hanem intézze el a csávót.
2018. dec. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
A sajàt erkélyén azt csinàl amit akar, nem tilthatod meg neki, hogy ne gyújtson rà, de a lépcsőhàzban viszont mostmàr tilos cigizni, ezt közölheted vele.
2018. dec. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy kb.70 éves pasiról van szó... csak nem kellenne megverni :)

Persze,az erkélyén azt csinál amit akar,de olyan mintha direkt csinálná. Kinyitom az erkélyajtót és két perc múlva hallom,hogy kijön és rágyújt.

Már az is eszembe jutott,hogy szólok a közös képviselőnek,hátha ő szót ért vele.

2018. dec. 4. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk, ha olyan mint én, hogy napi 3-4 dobozzal sziv, akkor mindig ott fog kint cigizni és nem azért mert ép te kinyitod az ajtót, vagy ép kimész. A lépcsőház viszont nemdohányzó. Ott határozottan fel lehet szólitani. Saját erkélyén viszont csak megkérheted, de ha függő, akkor nem ér semmit a kérés.
2018. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

De most komolyan!Ha szól neki a közös képviselő, akkor le fog szokni róla?Nem, nem fog, bent meg nem akar cigizni.

Dohànyzunk mi is, de kint a teraszon, a gyereket meg a hàzat nem füstöljük össze.

(ilyenkor àldom az eget, hogy màr rég nem tàrsashàzban élek, pedig sokàig éltem abba, sajnos ott nagyon kell alkalmazkodni, amire nem mindenki képes.Az udvaron meg azt csinàlunk amit akarunk.De ő is az erkélyen, ezzel nem tudsz mit kezdeni.)

2018. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állandóan szólni kell neki. Amikor meglátod, mindig szólj neki. Előbb-utóbb elege lesz és kitalál valamit.
2018. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!