Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Internet beköttetéshez be...

Internet beköttetéshez be kell legyek jelentve az adott helyre?

Figyelt kérdés
Be akarom köttetni a netet a jelenlegi lakhelyemre de még nem vagyok be jelentve. Ennek ellenére be tudok köttettetni a netet

2018. dec. 5. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az egy albérlet, akkor a tulajdonos hozzájárulásával be tudod köttetni, nem kell hozzá lakcímkártya.
2018. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy kell valahová a tulaj aláírása, vagy ha nincs jelen, a meghatalmazása, mert ő ad engedélyt rá, hogy a szerelő esetleg lukat fúrjon a falon ahhoz a kábelhez. De csak a rend kedvéért, az előfizetés és fizetési kötelezettség a te nevedre kerül, annak nem kell megegyeznie a lakcím valódi tulajdonosával. A fogyasztó címe, a fogyasztó postai címe, a fogyasztás helye és a fogyasztási hely tulajdonosa simán lehet négy különböző dolog. Amúgy meg olyan szinten nem érdekli őket, hogy akár lazán beírod, hogy te vagy a tulajdonos, és kész, nem ellenőrizgetik azt, ők csak a pénzt akarják beszedni. Tudom, mert én simán beírtam, hogy én vagyok a tulaj (nagyot nem hazudtam, mert anyám a tulaj), de ő meg nem ér rá ilyen ügyeket intézni...
2018. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És dehogy kell bejelentve lenni: hétvégi telekre, meg a tüzép-telepre is bekötik az internetet, azt ott hivatalosan lakni se lehet.
2018. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szerzodesban a neved a lenyeg, nem a lakcimed.
2018. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!