Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet jó minőségű fürdőlep...

Hol lehet jó minőségű fürdőlepedőt venni Budapesten, megfizethető áron?

Figyelt kérdés
2018. dec. 12. 10:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Eddig a JYSK, az IKEA, a Zara Home és a H&M Home honlapjait böngésztem át, az első esetén voltak a legjobb árak, de gondolom a minőség is ott a legrosszabb. A Zara Home drágának tűnik, ez csak a brand miatt vagy valóban jobb minőséget takar?
2018. dec. 12. 10:30
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Mennyivel egyszerűbb lenne ha leírnád, hogy mennyid van rá.
2018. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs megszabva, hogy mennyim van rá, de attól még nem akarok ész nélkül költekezni, igyekeznék megtalálni a legjobb ár-érték arányt.
2018. dec. 12. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ikea, Tesco, Metro - ezekben mind láttam jót olcsón. Ikeában nagyobb a választék. A másik kettőben nem mindig van normális.

De szerintem minden nagyobb üzletben (pl. Kika, Jysk) lehet találni olyat, ami nem túl drága, de jó. Persze vannak drágák is, de ilyen üzletekben elég nagy a választék, minőségben és árban is.

2018. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az Auchanban és a Tescoban is vettünk pár darabot, amikor összeköltöztünk és azóta is ott szoktunk, ha valamilyenre szükségünk van. Már nagyjából tapintásra is eltudom dönteni, hogy fogja-e szívni a vizet, vagy csak maszatol... :) Természetesen ott sem a legolcsóbbat kell megvásárolni. Egy normál méretű (se nem túl nagy, se nem túl kicsi, nem emlékszem a méretére) 2-3000 körül van.
2018. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem az auchanban egy 100 x150-es fürdőlepedőt. Jó vastag, nedvszívó és csak 3200 volt. Még én is csodálkoztam az árán mert nagyon jó minőség sztem.
2018. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, az Auchanra nem is gondoltam, pedig van a közelben. :)
2018. dec. 12. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!