Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lebukhatok, ha magam kötném...

Lebukhatok, ha magam kötném be a gázkazán és a gázcsőt is magam vinném a kazánhoz?

Figyelt kérdés
Pl.Jönnek órát leolvasni.Meg ha nem intézem el a gázterv módósítást,meg engedély lehet baj belőle?
2018. dec. 29. 18:19
1 2
 11/15 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Észak alföld kádárkocka. Jó napot kivánok a kéményseprő vagyok. Jó helyen van ez a kazán? Igen . Nem hinném. Na akkor kérem a gáztervet. Nincs . (Volt csak nem egyezett volna) Na akkor x időpontig mutassa be különben büntetés. Végeredmény ; gázterv utólag .
2018. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Off.

Mi évtizedek óta összejárunk horgászni a kéményseprővel. Az az igazság,hogy jobb horgász,mint én.

De azért nem bántana...

10-s voltam.

2018. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kb. 15 éve vettük másodkézből a házunkat, de semmiféle gáztervet nem kaptunk hozzá. Azóta se kérte senki, de hiába is kérné, mert nincsen.


A kéményseprő meg elmehet a ...csába.

Kb. 2-3 éve jött ellenőrizni a kéményt, és azt magyarázta, hogy a bélelés helyett már másik fajta bélelés a szabvány.

Tulajdonképpen így is jó, de ő munka után olcsón átbélelné kb. 2-300ezerért.

2018. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mindentudó99 ***** válasza:
Csak simán át akart verni. Az új szabályok csak az új épületekre vonatkoznak. Tégla kémény se lehet már ha jól tudom. De a régieket azért bontatják vissza.
2018. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha társasház, akkor igen (kéményseprő sormunka kapcsán). Ha családiház akkor nem igazán.
2023. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!