Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégium milyen?

Egyetemi kollégium milyen?

Figyelt kérdés

Az egyetem ahova járni fogok vonattal 40 percre van az otthonomtól,így valószínű nem leszek koleszos. Nem kevés pénzt spórolnék a szüleimnek,illetve nehezen alkalmazkodok idegen emberekhez.

Közben mégis félek,hogy kimaradok a bulilból,a társasági életből.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?



2019. jan. 1. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy evig voltam koleszos, aztán bejárós. A bulikból kimaradás inkább személyiség kérdése. Vokt olyan koleszos aki folyton otthon kuksolt, viszont olyan bejárós is, aki mindig jött velünk. Végül nekem sem jött be a koleszélet, de elég barátkozós, nyitott lány vagyok, sose okozott gondot kapcsolatokat teremteni. Így azt hiszem nem maradtam ki olyan dolgokból, amiket szerettem volna átéln
2019. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon sok nem koleszos van, aki ottvan minden bulin, néha bentalszik és benne van mindenben. Én sem vagyok koleszos de én pl soha semmilyen bulin nem vagyok ott. Szóval teljesen attól függ, hogy te milyen személyiség vagy és mihez van kedved.
2019. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!