Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy egyszintes házban az also...

Leiyla kérdése:

Egy egyszintes házban az also wc eldugult vszinü a felsö miatt. Visszafolyt minden. A kérdés hogy mire számithatunk ha kijön a szakember?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van alsó és felső lakó, máris kétszintes a ház. Viszont ez egyemeletes ház lehet.

Az eldugulást bármelyik szint lakója okozhatta. Ki kell nyitni a tisztítóakna nyílását (a függőleges csövön van kb. 150 cm magasságban) és meggörbített horoggal ki kell hízni, ami eltömítette. Gyakorlatban találkoztam ilyen eltömítő anyagokkal: nyúzott nyúl bőre, baromfitoll, női intimbetétek, félig rohadt cseresznyét kiöntötték a WC-be (az alagsorban már nem vitte el a vízáramlás, így ott maradt és feltartotta az utána következő öblítéseket) továbbá porrongyok, műanyagflakon stb.

Ha van erre biztosításod, akkor fordulj a biztosítóhoz, de addig csak a legszükségesebb mentési munkákat végezd el (fotózz!).

2019. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszintes házban alsó és felső W.C??

A felső a plafonon van?

2019. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jolvan emeletes ház ez a lényeg.
2019. jan. 4. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a földszinten folyik vissza minden,akkor biztos hogy ezután levő cső szakaszban van a dugulás .A függőleges csőben nem áll meg a viz annyira,hogy felül jöjjön vissza,az alsóban meg képtelenség lenne is .

Természetesen a felső wc ben is kerülhetett valaki olyan tárgy bele ,ami az alsó wc kifolyóságát is megakadályozza .

Logikusan végig kell csak gondolni a dolgot .

Nézzed meg melyik flakon,vagy felmosó hiányzik .

2019. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Kedves 4-es válaszoló!

Gondolom az én válaszomra utaltál, amikor a függőleges csövet említetted... Én nem arra gondoltam, hogy abban van a dugulás, hanem arra, hogy ezen a függőleges csövön kb. 150 cm magasságban van egy tisztító nyílás és ezen bedugva egy hajlítható, kampós erős drótot, talán ki lehetne vele húzni azt, mi a dugulást okozza (pl. rongy), vagy egy csőgörénnyel átjárhatóvá lehet tenni a csövet.

2019. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!