Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lesz valami negatív következmé...

M.Barna kérdése:

Lesz valami negatív következménye a velurbőr bakancs színtelen cipőkrémes kipucolásának?

Figyelt kérdés
Kifakult velurbőr bakancsot kaptam, átkentem színtelen cipőkrémmel: nagyon szép lett, megújult. Viszont utána azt olvastam egyik cipőkkel foglalkozó netes oldalon, hogy tilos "kiboxolni", csak speciális, velurbőrre való sprayvel szabad befújni. (már visszavonhatatlanul megtörtént: színe szép sárga lett, eddig tetszetős maga a látvány). ...azt olvasni, hogy: "Nem szabad" de miért, mi lesz ha mégis?

#velurbőr ápolás cipőkrém #velur bőr
2019. febr. 8. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Összetapadnak a kis bolyhok és beleragad minden kosz. A velúrbőrt csak bronzkefével szabad kefélni, ami szétválasztja a bolyhokat.
2019. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És marha ronda lesz, mert a szálak irányától változik az árnyalata is.
2019. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmi sem lesz, csak amit látsz is. Megváltozik az az ocsmány kényes felület és ellenállóbb lesz. Én anno feketével boxoltam a sárgát és teljesen jó barna cipő lett.
2019. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb ha velúr ápolót használsz.
2019. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!