Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szomszéd egész nap citerázik...

Szomszéd egész nap citerázik - milyen jogszabályok védik az otthoni nyugalomhoz való jogot?

Figyelt kérdés

Nos, a kérdés elég egyszerű: baromi zavaró az allandó citeraszó- naponta akár órákon át, különösen hétvégente.


Van bármiféle jogi szabályozás, amiben biztosítják, hogy a szomszédaimtól lehessen nyugalmam, vagy tűrni kell? (Esetleg vegyek egy dobszerkót?)


2019. febr. 11. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Vehetsz dobszerkót és akkor álljatok össze bandába és egyből nem fog zavarni.

Nem erre van kitalálva a csendháborítás?? Mikor a szomszédok ilyenekért jelentgetik egymást?? Menj át, beszélj vele, hogy kicsit fejezze be, szeretnél pihenni. Esetleg adj neki egy ezrest is, hogy menjen moziba (vicc). Szerintem kúltúrált módon próbálkozz először.

2019. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A citera nem olyan hangos,mint 1 flex .És ha zongorázna,az jobb lenne .Sokat nem tudsz ellene tenni .Lehet hogy azért citerázik,mert őt meg más hangok zavarják .
2019. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon jó!

amikor elkezdi, te is kezdjél bele valami hangos dologba. Pl. Kloffolj húst, vagy flexelj.

2019. febr. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A dobra már én is gondoltam.


Próbálok beszélni vele, de nem nagyon megy -és komolyan mondom, a citera, bár nem hangos, iszonyúan zavaró fél óra után. (Tegyél csak be egy youtube válogatást, és hallgasd, miközben teszel-veszel... előbb-utóbb a Btk teljes kínálatán végig akarsz menni.

2019. febr. 12. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
önkormánazatnál kérhetsz un. birtokvédelmet, de elég nehéz lesz.
2019. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!