Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valami megoldás, hogy ne...

Valami megoldás, hogy ne szűrődjön ki semmilyen zaj vagy ha lehetséges legalábbis csak nagyon halkan a zaj a szobámból?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Panelban lakok és szeretnék elkezdeni hamarosan jobban foglalkozni a gitározással de viszont mivel panelbe vagyok ezért arra is kell figyelnem,hogy a szomszédokat ne zavarjam a gitárral. (bár este 10-ig nem is érdekelnek hanem inkább a családom érdekel,hogy nehogy felkeltsem őket mikor alszanak.)És azon gondolkodtam,hogy hogyan lehetne megoldani azt a kérdést,hogy ne hallatszódjon ki vagy legalább is a lehető legjobban leszigetelje a szobámat. És mint tudjuk a gitár nem arról híres,hogy haél lenne. (Elektromos gitárról beszélek erősíttővel,bár az akusztikus gitár se a leghalkabb de azt még nem annyira kihallani.)

Szóval ha valaki tud valami ilyesmi módszerről ami nem több százezrekbe kerül és nem kell profikat felbérelni hozzá akkor ossza meg velem ha lehetséges.

Köszönöm szépen előre is az értelmes válaszokat.



2019. febr. 20. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Fülhallgató...
2019. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fejhallgató?
2019. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Tojástartó.
2019. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De egyébként hangszerboltokban, webshopokban (pl. Muziker) lehet kapni piramis hangszigetelő szivacsot, nem kerül százezrekbe.
2019. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem én,hogy fejhallgató... De úgy nem az igazi nekem. Próbáltam már régebben egy barátomnál fejhalgatóval de nem volt úgy igazi mint az erősítővel.

És amúgy másodszor.

Hova akartok ti 3-an egy akkusztikus gitárba fejhallgatót dugni? :D

2019. febr. 20. 21:55
 6/6 A kérdező kommentje:
*ti ketten (az első kettő)
2019. febr. 20. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!