Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozom. Mennétek...

Külföldön dolgozom. Mennétek látogatni úgy, hogy kérdezik, mikor megyek, de aludni senkinél se lehet? Oldjam meg, fizessek szállás miatt.

Figyelt kérdés

Nem vagyok tele milliókkal, sajnos. Itt fizetem a lakhatást és nyáron szeretnék elkezdeni gyűjteni valami nyaralóra vagy olcsóbb házra, ahol aludni lehet és idővel fel lenne újítva. Pár év, amire megvalósul.

Régen volt dolgom magyarban, tanfolyam, jogosítvány és fizettem nagyon sokat, hogy legyen hol aludni. Ezért sincs sok pénzem.

Most nincs dolgom és sajnálom a pénzt kiadni pl 10 napra 45000 Ft minimum. Plusz macska, 1000 Ft /éj.

Már úgy vagyok vele, hogy ha senki nem képes fogadni pár napra macskástól (nekik is van), akkor maradok itt és amit ott elköltenék lakhatásra, azt félre teszem és ha sikerül az olcsó nyaraló vagy valami megvétele, megyek.

Macska nélkül is fizettem albérleti szobát, hogy legyen hova mennem és inkább a cuccaimnak.


2019. febr. 22. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az utazás ára is hiányozhat akkor Neked, nem?

Ha jelentős összeg az 50 000 szállásra, akkor az útiköltség is jobb volna, ha megmaradna inkább.

Milyen messzi vagy?

És kiket látogatnál?

2019. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

300 km. Benzin nem tudom mennyi odáig. Régen vonattal jártam és busszal. Az biztos, hogy drágább volt.

Anyám, apám, húgomék.

2019. febr. 22. 22:38
 3/16 A kérdező kommentje:

Azért, hogy 2 hónapot legyek ott, 30 ezret fizettem az albérleti szobaert 2 es fel évig. Tavaly meg egy 10 nm helyért 80 ezret novembertől február közepéig. Előtte októberben 40et egy családnál, ahol a cuccaimban turkáltak a gyerekek.

Tudom, nem óriási összeg a szállás napi szinten, de már türelmetlen lettem, hogy nincs semmi lakás szerű hely, ami az enyém és ne kelljen fizetni érte semmit. Most jutottam el arra, hogy apránként, de valamire talán tudnék gyűjteni, nem kell semmire költenem, ami óriási költség. Albérlet bőven elég így is.

2019. febr. 22. 22:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2: Azt én úgy oldanám meg, hogy ha valaki nagyon akar engem látni, és én is élvezem a társaságát, akkor utazással együtt egy félnapos program mindkettőnknek egy másfél órás együttlét félúton. Telekocsival vagy vonattal.

150 km az másfél-két órás út.

Vagy menjetek el együtt üdülni 2-3 napra.

De hogyhogy nincsen már otthon meg a gyerekszobád? Hány éves vagy? Végleg elköltöztél és eladták a lakást?

2019. febr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szülők elvaltak, apám az anyja kicsi házába ment hugommal, 2 szobás. Anyám albérletben él új férfival és másik testverrel. Amíg volt 2.hazassaga, nem albérlet volt, akkor se mehettek volna oda se. Nincs otthonom sehol, mint másnak. Egyszer elkoltoztem régen és vissza már nem volt hova menni.
2019. febr. 23. 06:14
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elképzelhetetlen lenne, hogy jön a gyerekem és ne tudjon nálam aludni. Ha mást nem is, de tartanék egy felfújható, vagy összecsukható vendégágyat. A macskát is megoldanám, még egy szoba-konyhába is. Ahogy volt is rá példa az életemben, csak kutyával, pedig az nehezebb feladat mint a macska.

Én nem erőlködnék a helyedben a menéssel, ha kíváncsiak rád, akkor látogassanak meg ők és ők fizessenek szállodát!Te majd akkor mész, ha lesz hol aludnod.

Közben eszembe jutott, hogy lehet kapni telepítésre - tehát nem forgalomképes - lakókocsikat, 2-300ezerért, azt ha van lehetőség lerakhatod valamelyikük udvarán. Aztán amikor már nem fog kelleni, ennyiért el fogod tudni adni.

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Pár évig szerintem annyira nem erőltetem az egészet. Max egy napra megyek talán. Macskák maradnak otthon.

Gyűjtök olcsóbb lakásra vagy bármire.

Autót akartam venni, de inkább gyűjtök és ameddig megy az autó addig nem lesz másik. Első autó és nagyon régi, rozsdás sok helyen. Autót max részletre vennék, de nem az az első.

2019. febr. 23. 14:30
 8/16 anonim ***** válasza:

"Egyszer elkoltoztem régen"


De honnan költöztél el?

Mi lett azzal a kéglivel, ahol a hugoddal és a szüleiddel laktál?

2019. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Családi házból, aztán szüleim akkor váltak. Eladták azt a lakást és apám az örökségébe ment húgommal. Anyámat új férfival a férfi lakásába, másik húgommal. Azóta elvált és albérletben él.

Bánom, hogy először elkoltoztem, de akkor nem mertem nemet mondani, pedig egyáltalán nem akartam menni. Suliba jártam. Aztán jóval messzebb is volt így az iskola és otthon tanulás helyett főzhettem. Korai volt nekem nagyon.

2019. febr. 23. 17:07
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem az a hihetetlen, hogy mind2 szülődnek volt egy fél családi háznyi pénze, és nem tették ingatlanba, hanem inkább szülőhöz és bérlakásba mentek?... Akkor az a pénz még megvan? Nem tudnál kapni belőle, hogy ingatlant vegyél?...
2019. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!