Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozom. Mennétek...

Külföldön dolgozom. Mennétek látogatni úgy, hogy kérdezik, mikor megyek, de aludni senkinél se lehet? Oldjam meg, fizessek szállás miatt.

Figyelt kérdés

Nem vagyok tele milliókkal, sajnos. Itt fizetem a lakhatást és nyáron szeretnék elkezdeni gyűjteni valami nyaralóra vagy olcsóbb házra, ahol aludni lehet és idővel fel lenne újítva. Pár év, amire megvalósul.

Régen volt dolgom magyarban, tanfolyam, jogosítvány és fizettem nagyon sokat, hogy legyen hol aludni. Ezért sincs sok pénzem.

Most nincs dolgom és sajnálom a pénzt kiadni pl 10 napra 45000 Ft minimum. Plusz macska, 1000 Ft /éj.

Már úgy vagyok vele, hogy ha senki nem képes fogadni pár napra macskástól (nekik is van), akkor maradok itt és amit ott elköltenék lakhatásra, azt félre teszem és ha sikerül az olcsó nyaraló vagy valami megvétele, megyek.

Macska nélkül is fizettem albérleti szobát, hogy legyen hova mennem és inkább a cuccaimnak.


2019. febr. 22. 22:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nincs senkinek semmi pénze. Apám lakása a sajátja. Anyám nincstelen. Fontosabb volt neki a lába köze, mint a család. Szó szerint így van. Saját háza volt és most albérletet fizetget.
2019. febr. 23. 18:32
 12/16 anonim ***** válasza:
És mi lett - mai reálértéken - kb. 20-30 millió Ft-tal, amit a fél házért kaptak külön-külön?
2019. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
8-10 millióért adták el a házat. Nem volt túl nagy és falu.
2019. febr. 24. 06:10
 14/16 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy OFF a téma, amin lovagolok, de elmondom, hogy 15 évvel ezelőtt én 10 millióból 60 nm-es lakást vettem Bp. belvárosában, most ér 40 milliót. Kb. 5 éve még 3-4 millióért volt ugyanitt felújítandó garzonlakás a kínálatban.

Szóval nem beszélünk nagyon más számokról.

2019. febr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A mi két szobás 90m2 házunkban ,volt,hogy összejött a népes család vendégségbe egy hétre.11-en voltunk és mindenkinek megoldottuk az éjszakai pihenését kényelmesen.Előfordult már többször,hogy jött a négy személyes rokon család és hetünknek is mindég van kényelmesen hely.

Szerintem itt a családon belül van nálatok a probléma és nem azzal,hogy nem tudnának helyet biztosítani neked.

Tudom,hogy akár milyenek is,de a családod és hiányoznak,de át kellene gondolnod,hogy te is hiányzol nekik.

Nekem a rokonokkal nincs erős kötődésem,mert a nejem családja,de én akkor sem szemétkedem,mint a te vér szerinti családod,hogy a saját csemetéjüket nem látják szívesen.Ha az én gyerekem lennél nem érdekelne,hogy milyen pi nával élek együtt,akkor is addig maradhatnál,ameddig szeretnél.Ebből nem engednék,akár hogy károgna a társam.És a nejem is így tenne,hiába lenne mellette egy másik f aszi.

A fiam mindég több lenne nálam és a nejem szemében is,mert Ő is így gondolkodna,mint akármilyen p ina.

Ő a gyerekem,vérem,Ö az első mindenki más csak utána.

2019. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Anyám is azért foglalkozott a kisebb testvéremmel, mert még pár éves volt akkor. Neki az volt egyértelmű, hogy ő megy vele, más mindenki marad. Most nagyobb a testvér, de látni már, hogy amint tud önálló lenni egy gyerek, le se tojja nagy ívben. Ő azért foglalkozott akkor velünk, mert muszáj volt. Amint nem kötelező, mindenki oldja meg a gondját. De amikor én albérletben voltam, dolgoztam, suliba jártam, nekem kellett rohangálni hozzá, pénzt adni kölcsön.

Azóta tudok nemet mondani, igaz nem kér már. Mindhárman tudjuk, hogy neki nem lett volna szabad szülnie, mert nem való neki gyerek. Épp elég idegbetegek is vagyunk, mert jót nem láttunk gyerekkorunkból. Folyton a veszekedés és hülyén megválaszolt kérdések. Nem is tudom milyen család volt ez, de rendes az nem. Utólag gondolva, csak nyűg voltam, voltunk. Ha lett volna bennük egy kis kedvesség, mint más szülőben, 30 felett nem ott tartanék, hogy semmim nincs. Az érettségit is saját pénzemből, munka mellett csintam és egy másik sulit is, mert olyan iskolába irattak, ami olyan szakma, ami nekem nem ment és ha ismernék a gyereküket, tudták volna, hogy nem neki való.

Anyambol kinézem, hogy hajléktalan lesz vagy nagy gondjai lesznek, de úgy fogok vele foglalkozni, ahogy ő velem. Van elég pszichés bajom miattuk.

2019. febr. 24. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!