Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha több szemetem...

Mit tehetek, ha több szemetem gyűlt össze, mint amennyi a kukába fér?

Figyelt kérdés
Néhány alkalommal elfelejtettem kihúzni a kukát, így a tartalma a nyakamon maradt még egy hétre, miközben új adagok gyűltek. Jópár szemeteszsák lakta be a sufnit, ezeket összeszedtem és nagyobb, masszívabb zsákokba tettem, most három nagyobb zsák szemetem van. A kukába nem hiszem, hogy beleférnének, nincs a közelben nagy konténer és autó hiányában messzebbre sem tudom szállítani. Megtehetem azt, hogy a legközelebbi alkalommal kiteszem a zsákokat is a ház elé a kuka mellé? Úgy is elviszik?

2019. febr. 26. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Próba szerencse, esetleg egy sörrel katalizálhatod a dolgot.


vagy egy szomszédot, ahol kisebb a szemétforgalom esetleg elutaznak egy hétre megkéred, hagy rakd oda.


vagy visszafogod a szemétkidobást 10%-kal és apránként behozod a többletet.


vagy összetömöríted, összetaposod.

2019. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Szelektíven gyűjtöd?
2019. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Beszélj a kukásokkal, hogy elviszik-e, és adsz nekik cserébe egy kis pénzt.

Általában bedobják, ha csak kommunális hulladék.

Vagy veszel a cégtől kuka zsákot, amit el kell vinniük.

Esetleg túrd ki azt, amit a szelektívbe ki tudsz dobni, és máris sokkal kevesebb.

2019. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem viszik el ha a kuka mellé rakod. Szerintem a legegyszerűbb ha próbálod visszafogni a szemetet mostanában és apránként belepreseled a felhalmozottat.

A szelektív gyűjtés jó ötlet és hogy mindent prèselj össze jól, ami a kukába megy

2019. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
91%
Nem viszik el. Én fél liter pálinkát adok ilyenkor nekik. Érdekes módon akkor elviszik. Vegyél pár sört esetleg.
2019. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Én megkérdeztem mikor ide költöztünk, hogy ilyenkor elviszik e a többi zsákot is.

Azt mondták igen, ha a zsákba sör van:))

Ugyhogy kiszsáknál 3 sőr, nagyzsáknál 6 sört rakok ki.

Mindenki jól jár.

2019. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk simán el szoktak vinni plusz 1-2 zsákot, rendszeresen elfelejtjük kivinni, és következő héten meg nem fér bele minden. Sose volt probléma belőle.
2019. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!