Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen környék valójában a...

Milyen környék valójában a Rózsadomb?

Figyelt kérdés

Budapest II. Kerületén belül van annyit tudok, de konkrétan melyik utcák tartoznak bele? Valaki egész második kerületet érti alatta, de valójában úgy tudom, csak néhány utca tartozik hozzá.


Tényleg annyira elit környék? Ahigy google map street view-on néztem, elég sok a lepukkant rozoga épület a környéken.


Jó az infrastruktúra, és tényleg nagyon elit, csendes környék jó levegővel, vagy csak túl van értékelve, és a neve miatt gondolják, hogy annyira nagy szám?

Ahogy nézegettem, a 12. kerületben, vagy még délebbre Budafok környékén sokkal modernebb minimalista és új építésű luxus házak épültek.



2019. márc. 21. 20:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Linkelj már be párat mert akkora híre van a Rózsadombnak ahhoz képest tok lepukkant
2023. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!