Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valami "lifehack" arra,...

Van valami "lifehack" arra, hogy a paplan csücskei a paplanhuzat csücskeiben maradjanak?

Figyelt kérdés
Magyarul, hogy a paplan a helyén maradjon a huzatban. Méretben stimmel, mégis reggelre a paplan a huzat aljában "összegyűlik" és csak a huzattal takarózunk.

2019. márc. 23. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvétve előfordulhat, de állandóan... Furcsa. Mindegy.

Próbáld meg összevarrni a csücskeit a huzattal. Váltáskor elvágod a cérnát és az új huzattal ismét összevarrod.

2019. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz. Én a biztosítótűre gondoltam, de az kinyílhat és megszúrhat.
2019. márc. 23. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A paplan csücskeire varrj egy szalagot - a közepén varrd oda, hogy két vége legyen - , a huzat csücskeibe meg egy zárt hurkot, a szalagot a hurkon áthúzod és masnira kötöd.

Cserénél csak kibontod a masnit.

2019. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is állandóan összecsúszik, ezért a huzatok belsejébe hurkokat varrtam (a sarkokba és a rövid oldal közepére is), a takaróra patentos szalagokat. Ha ezzel nem akarsz bajlódni, rögzítsd belülről biztosítótűvel.
2019. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel a problémával küzdöttem, de a neten bogarászva rájöttem, hogy a nagyok már mindenre kitalálták a megoldást :-)

[link]

2019. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó, ez marha jó. :D

hogyan kell használni?

2019. márc. 23. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!