Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért érné meg Magyarországon...

Miért érné meg Magyarországon maradni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha kérdezned kell, akkor neked semmiért!

És ezt halál komolyan mondom, minden bántó szándék nélkül.

2019. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Ez veszélyes!
2019. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem azért éri meg itthon maradni mert ez a hazám, ezt érzem otthonomnak. Anyagilag lehet hogy máshol jobban jönnék ki de aki akar az itthon is meg tud élni. Nem minden a pénz.
2019. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a jó megtartó erőim: a család, a barátaim és a "territóriumom": gyerekkoromtól számtalanszor körbejárt jó helyek, a velem öregedő, ismerős fák, a jellegzetes ízek, szagok, illatok, háttérzajok, madárénekek, kutyaugatások, ilyesmik. Dolgoztam külföldön, dolgoztam országon belül messzebb a célszerű hazajáró távnál, és mindig ordít a hely mássága és mindig bajosan ülök asztalhoz csupa távoli emberrel az itthoniak nélkül. Gyengén éldegélünk, de túl komolyak a pénzen túli értékek a világomban. Elégedett vagyok, még ha nem is az életszínvonallal. A pénz olyasmi, hogy jön-megy, néha több, máskor kevesebb... A barátság, a család, meg úgy általában az élet se így működik.
2019. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még meg sem volt a szakmám, már volt munkahelyem, és nagyon örültem neki. Két évig húztam is ott, tetszett a hely többé - kevésbé, és eltudtam képzelni hogy sokáig ott maradjak, viszont a hónap huszadik napja körül nem volt már semmi pénzem, alig volt mit főzni, és munkába alig tudtam eljutni. Megelégeltem és kerestem egy jó állást Németországban, másnapra már le is beszéltem az ottani üzemvezetővel, hogy megyek. Előtte nap bevásároltunk egy hónapra a feleségemmel, hogy legyen minden otthon nekik, és elmentem Németországba a maradék 30 ezer forintomból, és egy teli tank benzinnel egy rozsdás 27 éves opellel. Nagyon pozitív volt ahogy fogadtak, még egy kevéske pénzzel is segítettek hogy legyen miből élnem az első fizetésig, amit nem kellett visszaadjak. Egy hónapra rá kihoztam a családom az új albérletbe. Ez 4 éve lassan, még mindig ugyanott vagyok, ahova kijöttem, megbecsülnek, megfizetnek, és nyugodtan tudjuk élni az életünket. Nem máról a holnapra, hanem jelentős tartalékot halmoztunk fel, van egy új autónk, és boldogak vagyunk.
2019. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!