Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Galériás szobába milyen...

Galériás szobába milyen matracot ajánlanàtok az alváshoz?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami nem túl drága, és viszonylag könnyű szállítani - el tudom vinni akár egyedül is az üzletből a lakásig. Vagy amit házhoz szállítanak.


Akinek galériája van, milyen matracon alszik, és hol vette? Mennyire kényelmes egyáltalán egy ilyen szoba?


Nagyon köszönöm előre is! ☺️


2019. ápr. 17. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Hideghab matrac, össze van tekerve vákuumozva, könnyű szállítani. Legalábbis amíg ki nem bontod😁.

Szerintem a legkényelmesebb fajta, de ne a jyskben vegyél, azok olyan kemények hogy nem tudtam rajta aludni.

2019. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Ha a Jyskös nem jó, hol lehet ebből igazán kényelmeset találni? :)

2019. ápr. 17. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Metro.
2019. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a megfelelő amelyik neked kènyelmes ès nem másnak. Próba nèlkül nem veszünk matracot sosem. Keress matrac szaküzleteket, van bőven. Mindig a megadott paramètereket nèzd, ne a marketing szöveget( mindegyik ortopèdikus, pontrugalmas). A sűrűsège adja az èlettartamát.

Sok helyen van 30 napos csere garancia megfelelő feltètelekkel. Egy hideghab matracot nem tudsz sehovasem vinni egyedül, jobb ha kiszállítják. Szállításkor vákuumozva mèg kis távolságra lehet valahogy. De utána kèptelensèg.

Magad vinni csak a kisbolti vèkony vendègmatravokat lehet.

2019. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!