Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kisvárosban egyedül élő férfi...

Kisvárosban egyedül élő férfi 70ezer forintos nettó fizetésből mennyire tud megélni?

Figyelt kérdés
gondolok kaja víz gáz áram stb spórolás:)
2010. júl. 5. 20:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Kb mint egy kivert kutya a pusztába..


Örülhet ha nem ázik, csak bele ne csapjon a fába a villám ami alá beállt mert zsegíny embert azágis húzza

2010. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs lakbér vagy lakáshitel, akkor épphogy.
2010. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól beosztod,akkor megélhetsz belőle. Több családot ismerek,ahol 3 gyerekkel élnek megy 150.000.- ből.
2010. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs lakbér, akkor két választásod van. A) átállsz a fénnyel táplálkozásra B)nem állsz át, de akkor nem veszel ruhát, nem mégy szórakozni és úgy általában csak a számlákra és a kajádra költesz
2010. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

cöhh. nekem a panelom kerül havi 50be, pedig nem költök semmi luxusra, még TV-m sincs, csak netem.


kajára meg akkor elég a maradék 20, ha zsíroskenyéren élsz egész hónapban.


asszem ez nem fog menni, sajnálom... :(

2010. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha a sok özvegy kisnyugdíjas meg tud élni havi 40-50ből akkor 70ből is meg lehet.
2010. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18.08 az a baj, hogy az özvegy kisnyugdíjas sem él meg könnyen, de ráadásul még nincsenek is akkora igényeik. Pl. megnéz egy darab sorozatot egy nap. Hétkor lefekszik és nincs villany. Alig fürdik, nem használ vizet. (Unokatesóm nagyanyja egyik hónapban FÉL köbméter vizet használt el. Szerinted?
2010. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De a nyugdíjas egész nap otthon van. Aki dolgozik az fél napot van csak otthon, de akkor is pihen. Miközben dolgozik nem megy a tv, villany nem ég.
2010. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát pedig én ennyit keresek csak még othon lakok saját panel lakásba tudnék költözni esetleg és ezért tettem fel a kérdést:)
2010. júl. 13. 18:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Húzd meg magad otthon, és rakj félre, amennyit tudsz. A megtakarításaidból tőkejövedelmed lesz, ami folyamatosan emelkedik, ahogy visszaforgatod. Ráadásul egyre jelentősebb lesz a tartalékod, ami ad egy komoly lelki nyugalmat is.
2012. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!