Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi okozhatta a kapunyitó hibáját?

Mi okozhatta a kapunyitó hibáját?

Figyelt kérdés
Három éve úszókaput készítettek nekünk elektronikus kapunyitóval. Keveset használtuk, és mindig visszanyílt. Vagy kétszer kellett csukni vagy benyomni a kaput. Szerintem magas volt a fogadó vas. Sokszor szóltam, most eljött a szerelő, de csak az elektronikán akart állítani. Nem sikerült, de letöltötte a hozzá való tájékoztatót a net-ről, állított vmit és be is csukódott akkor. Utána pár nap múlva minden 3.-ra visszanyílt. Eljöttek, lejjebb hegesztették a fogadó vasat. Mikor kész lett az elektronika nem működött. Kiment egy biztosíték mondták, hoztak, így sem. Állítólag letört a biztosíték "fogadója". Elvitték szervízbe, kiderült nem javítható. És persze az egész költség az enyém. Hozzá sem nyúltam. Persze lehet véletlen egybeesés, de esetleg okozhatta a hibát mondjuk a hegesztés? Érdekelnének a vélemények.

2019. ápr. 26. 13:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!