Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy víz gáz...

Mennyit keres egy víz gáz fűtés szerelő? Vállalkozóra értem.

Figyelt kérdés

2019. máj. 6. 17:07
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hogyan tudnám reklámozni, ha elindítanám?
2019. máj. 6. 19:07
 12/27 anonim ***** válasza:

Látjátok,hogy azért a többség az egyes válaszomban értette az iróniát,de az ötödikben már kevésbé.

Az ízélné Meg a mamuciját,aki ezekkel a ptkányokkal egy követ fúj.

2019. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Budapesten van egy nagy szolgáltatási hézag és nagy felvevőpiac. Úgy hívják: "kis munka". Ez a max. másfél napos munkákra igaz, de rengeteg a fél-egy órás munka is. Ha ezt 8000 Ft/óra / fő körül tudod tartani, és megbízhatóan betartod, amit megígértél, a füleden fognak kifolyni a megbízások.

Ingatlantulajdonos témájú FB-csoportokban érdemes jelentkezned, amikor keresnek. Megjavítjuk csoport, Airbnb házigazdák Budapest, Ingatlanbefektetők klubja, stb. Ajánlás alapján lesz munkád.

Vagy még lépj be a Lyoness törzyvásárlói körbe, ha nem folyna ki a füleden a munka.:)

2019. jún. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. jún. 2. 17:20
 15/27 anonim ***** válasza:
És budapesti vagy különben? Mikor végzel az iskolában?
2019. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Igen! Utolsó évem
2019. jún. 2. 19:55
 17/27 anonim ***** válasza:
Mármint melyik hónapban van az utolsó éve vége? 2020 május?
2019. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Idén befejezem, tehát most lesz vége
2019. jún. 2. 21:26
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
jó, akkor majd írjál, nálam szokott adódni ki munka. WC-tartálycserét, csapszerelést végeztettem mostanában, és sajnos gyakoriak a beázások. Akár a társasházainkba is beengedlek, hogy kiragassz erre vonatkozó hirdetést. Lakásonként kb. 1,5 évente 1 beázás van! Régi ház. Ezt a vízszerelők utálják elvállalni. Csempét, járólapot vagy sima falat kell felbontani, kicserélni az elfáradt vízcsövet, és visszafalazni. Nekem horror áron csinálták meg. Általában biztosító fedezi, de mostanában nagyon nagy a vita, mert sokkal többet akarnak a szakik, mint amennyit a biztosító fizet, pedig szépen fizet! 13000 Ft/óra jött ki fejenként. azért mondtam a 8000-ret, mert annak manapság már nagyon örülnek.:) Én is!
2019. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Vagy gyakori kis munka pl. a mosógépbekötés, mosógépkiállás, mosogatógépkiállás elkészítése, konyhabútorcserénél a mosogatórész ki- és bekötése alkalmazkodva az asztalos munkarendjéhez és a család napirendjéhez. Gázkonvektorok ellenőrzése, tisztítása.

Gáztűzhely bekötése.

Mostanában szinte senki nem vállal ilyet, mert nagy építkezéseken vagy külföldön dolgoznak.

2019. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!